SRAMOTA ČELSIJA! Konte, Bakajoko i pola ekipe na crnoj listi, ČETIRI KOMADA VOTFORDA U MREŽI ŠAMPIONA! (VIDEO)
Ekipa Čelsija je na prethodna dva meča primila sedam, a dala svega jedan gol, Foto: Reuters

PREMIJER LIGA, 26. KOLO

Ako su ikakve ambicije o odbrani titule uopšte postojale, sada su iščezle...

Objavljeno: 23:09h

Fudbaleri Čelsija su u preozbiljnoj krizi i pitanje je samo dokle će trajati.

Najgore od svega je što im predstoji dvomeč sa Barselonom u nokaut rundi Lige šampiona, a sada su u samo nekoliko dana dozvolili četiri gola na dva meča, bez ijednog postignutog.

"Plavci" su poraženi u poslednjem meču 26. kola Premijer lige od Votforda na gostovanju sa 3:1, a velike zasluge idu Bakajoku koji je u 30. minutu dobio drugi žuti karton i otežao posao londonskom timu.

Bezidejno, bez ikakvih ambicija da se napadne protivnik... Tako je delovao Čelsi po ko zna koji put ove sezone.

Antonio Konte, iako kruže priče da će potpisati novi ugovor (kao i da će dobiti otkaz), najverovatnije je na izlaznim vratima Stamofrd Bridža.

Eden Azar je prelepim pogotkom osam minuta pre kraja smanjio na 2:1, ali je posle toga zbog igrača manje Čelsi bio ranjiv, te je Votford to iskoristio i nokautirao branioca titule.

Da stvar bude gora, za sedam minuta tri gola...

Barnli - Mančester Siti 1:1

Bornmut - Stouk 2:1

Brajton - Vest Hem 3:1

Lester - Svonsi 1:1

Mančester Junajted - Hadersfild 2:0

VBA - Sautempton 2:3

Arsenal - Everton 5:1

Kristal Palas - Njukasl 1:1 Liverpul - Totenhem 2:2