LOŠ DAN ZA MIHU I MANĆINIJA: Nikola Kalinić pregazio Inter, Đenova šokirala Milan! (VIDEO)

SERIJA A 6. KOLO

"Viole" su održale čas fudbala Interu i preuzele prvo mesto na tabeli
Objavljeno: 22:47h

Veliko iznenađenje, poput onog koje je Siti doživeo u subotu protiv Totenhema, viđeno je na "Đuzepe Meaci" jer je Fiorentina deklasirala Inter sa 4:1 uz het-trik hrvatskog fudbalera Nikole Kalinića.

Nov katastrofalan rezultat Mihinog Milana koji je poražen na gostovanju Đenovi. Blerim Džemaili je pogodio mrežu nespremnog Dijega Lopeza.
Udineze je u Bolonji preokrenuo tek u drugom poluvremenu, a gubio je od 31. golom Munijera.
"Tvrdi" Sasuolo je malo poklekao, jer je kod kuće dozvolio da Kijevo odnese bod.
Torino je uz dva crvena kartona uspeo da savlada Palermo.
Lacio je pobedio "iz keca u dvojku" na gostovanju Veroni. Ceo ovaj meč su odigrali Sergej Milinković-Savić i Boško Janković, dok je Filip Đorđević na terenu proveo 61. minut.
Serija A, 6. kolo: Subota 5:1 2:1
Nedelja 1:0 1:2 1:2
1:1 2:1 1:4 Kalinić 19,23,76 Ponedeljak 19.00 21.00