Solidan nastup Jojića u porazu od Dortmunda, Miši se ispostavio kao pun pogodak! (VIDEO)
Detalj sa utakmice Keln - Dortmund, Foto: Reuters

bundesliga, 21. kolo

Milioneri su slavili posle tri vezana remija

Fudbaleri Borusije Dortmund savladali su Keln 3:2 na gostovanju na otvaranju 21. kola nemačke Bundeslige.

Milioneri su slavili posle tri vezana remija, a heroj meča bio je Andre Širle koji je postigao pobedonosni gol šest minuta pre kraja meča.

Sjajan je bio i debitant Miši Batšuaji koji je mrežu tresa u dva navrata - u 35. i 62. minutu.

Golove za domaće postigli su Celer u 60. i Mere u 70. minutu.

Miloš Jojić je odigrao solidan meč.

Bundesliga, 21. kolo:

Keln – Dortmund 2:3 (0:1) Coler 60, Mere 70 – Batšuaji 35, 62, Širle 84 Subota:

15:30 Herta – Hofenhajm 15:30 Frajburg – Leverkuzen 15:30 Šalke – Verder 15:30 Majnc – Bajern 15:30 Volfsburg – Štutgart 18:30 Menhengladbah – Lajpcig Nedelja:

15:30 Augzburg – Ajntraht 18:00 Hamburg – Hanover

BONUS VIDEO: Košarkaš Crvene zvezde doživeo saobraćajnu nezgodu uoči utakmice