Arsenal demoliran u Velsu, Vest Hem i Palas na ravne časti, Liverpul ubedljiv! (VIDEO)

premijer liga, 25. kolo

Luka Milivojević je odigrao ceo meč za svoju ekipu

Fudbaleri Svonsija savladali su na svom terenu Arsenal sa 3:1 u okviru 25. kola Premijer lige.

Arsenal je pogotkom Naća Monreala poveo u 33. minutu, a samo minut kasnije Sem Klakas je poravnao.

Džordan Aju je u 61. pogodio za 2:1, a strelac prvog gola je u 86. postavio konačnih 3:1.

U istom terminu svoje meč su odigrali Vest Hem i Kristal Palas i podelili bodove - 1:1.

Kristijan Benteke je u 24. minutu doveo Palas u vošstvo, a Mark Nobl je u 43. minutu sa bele tačke poravnao rezultat.

Luka Milivojević je odigrao ceo meč.

Nešto kasnije je počeo meč Hadersfilda i Liverpula, a gosti su slavili sa 3:0 pogocima Emrea Džana u 25. minutu, Roberta Firmina u 46. minutu i Mohameda Salha sa penala u 77. minutu.

ENGLESKA 1 - 25. KOLO

Utorak Svonsi - Arsenal 3:1 (0:1) (Klukas 34, 86, Aju 61 - Monreal 33)

Vest Hem - Kristal Palas 1:1 (1:1) (Nobl 43pen - Benteke 24)