PORAZ CRNO-BELIH! Slovan izvojevao pobedu protiv desetkovanog Partizana! (FOTO) (VIDEO)
Fudbaleri Partizana protiv Slovana iz Libereca igraju drugi pripremni meč na Kipru, Foto: Partizan.rs/miroslav Todorović

Pripreme crno-belih

Crno-beli igrali protiv ekipe koja dolazi iz lige iz koje je i Viktorija Plzenj

Objavljeno: 15:54h

Partizan je odigrao i drugu pripremnu utakmicu na Kipru i zabeležio prvi poraz. Ekipa Slovana je bila bolja rezutlatom 2:0. Prvi gol na meču postigao je Kerbr već u 7. minutu, a pobedu je doneo Graijčar u 77. minutu utakmice. Tavamba je samo ublažio poraz nekoliko minuta pre kraja meča.

Partizan do gola Tavambe nijednom nije pošteno zapretio češkoj ekipi, a Đukić nije mogao da računa na nekoliko prvotimaca zbog povreda (Suma, Ostojić, oba Miletića, Ožegović, Ilić) a zanimljivo je da je samo kamerunski napadač ušao u igru od svih fudbalera na klupi.

Na štoperu je igrao mladi Svetozar Marković, dok je u napadu usamljen bio takođe golobradi Đorđe Jovanović.

Tokom boravka u Limasolu crno-beli će odigrati još četiri kontrolne utakmice. Protivnici su: ukrajinska Žirka (1. februar), češke Teplice (3. 2), letonska Liepaja (6. 2), dok je generalna proba protiv beloruskog Šahtjora iz Soligorska (8. 2).

KRAJ UTAKMICE: Partizan - Slovan 1:2

89' - Tavamba je smanjio prednost u poslednjim trenucima meča!

77' - Slovan vodi sa 2:0, Partizan je pred porazom!

45' - Završeno je prvo poluvreme, Slovan od sedmog minuta vodi sa 1:0.

7' - Kerb je doveo Slovan u vođstvo

Partizan: Jovičić, Vulićević, Marković, Mitrović, Antonov, Jevtović, Vakulko, Tošić, Janković, Ivanović, Đ. Jovanović.

Klupa: Trnić, Bošnjak, S. Jovanović, Nišić, Đerlek.

Kompletan meč ste mogli pratiti u live stream prenosu.