Dečko, ti si doktor: Igrač Espanjola prvo postigao dva autogola, pa onda i gol! Ali prekasno se setio koju mrežu treba da gađa... (VIDEO)

primera, 21. kolo

Kakav njuh za gol!

Odbrambeni igrač Espanjola Mario Ermoso je definitivno obeležio fudbalski vikend u Evropi, i to u porazu svoje ekipe.

On je na gostovanju Leganesu (3:2) doveo domaće u prednost autogolom u 11. minutu, da bi zatim njegova ekipa izjednačila.

Gerero u 69. minutu ponovo dovodi Leganes u vođstvo u 69. minutu, a Ermoso ponovo pogađa sopstvenu mrežu i "povećava" na 3:1.

Ermoso je u 88. minutu postigao i gol, ali bilo je prekasno, Leganes je upisao nova tri boda.

ŠPANIJA 1 - 21. KOLO

Petak

Atletik Bilbao - Eibar 1:1 (0:0) (Aduric 50 - Kike 73)

Deportivo - Levante 2:2 (2:0) (Adrijan Lopez 18, Andone 45 - Ivi Lopez 81, 84)

Valensija - Real Madrid 1:4 (0:2) (Mina 58 - Ronaldo 16 penal, 38 penal, Marselo 84, kros 89)

Malaga - Đirona 0:0

Viljareal - Sosijedad 4:2 (4:1) (Ruiz 5, Fornals 17, Baka 20, Kastiljeho 34 - Ljorente 24, Vilijan 58)

Leganes - Espanjol 3:2 (1:0) (Ermoso 11ag, 82ag, Gereiro 69 - Navaro 49, Ermoso 88)

16.15 Atletiko Madrid - Las Palmas 18.30 Sevilja - Hetafe 20.45 Barselona - Alaves