Ronaldo 2 penala, Real 4 komada, Viljareal takođe, Valensija ponižena na svom stadionu! (VIDEO)
Kristijano Ronaldo, Foto: Reuter

PRIMERA, 21. KOLO

Fudbaleri Deportiva odigrali su danas kao domaćini nerešeno 2:2 protiv Levantea, u utakmici 21. kola španskog prvenstva.

Deportivo je poveo u 19. minutu golom Adrijana, a prednost je udvostručio Florin Andone u 45. minutu. Levante je u završnici postigao golove, a dvostruki strelac bio je Ivan Lopes Alvares, u 80. i 84. minutu.

Levante je 10. put odigrao nerešeno u prvenstvu i 16. je na tabeli sa 19 bodova, dok je Deportivo u zoni ispadanja, na 18. mestu sa 17 bodova.

Malaga i Đirona su odigrali bez golova, ali je utisak subotnjeg programa popravila ekipa Viljareala koja je slavila protiv Real Sosijedad sa 4:2.

Čak pet golova postignuto je u prvih 45 minuta, a prednost od tri gola za "Žutu podmornicu" smanjila se u 58. minutu, posle čega se rezultat nije menjao.

Real Madrid je sa 4:1 uz dva gola sa penala od strane Kristijana Ronalda, a posle Marsela i Krosa, slavio nad Valensijom, lakše nego što se očekivalo.