Liverpul poražen prvi put posle 14 mečeva, Svonsi se uhvatio za slamku spasa, Firmino pogodio stativu u 94. minutu! (VIDEO)

Premijer liga, 24. kolo

Samo jedan gol bio je dovoljan za najveće iznenađenje kola u Premijer ligi

Svonsi je uspeo da pobedi u 24. kolu! I to ne bilo koga, već Liverpul, i to minimalnim rezultatom 1:0.

Strelac jedinog gola za fenjeraša Premijer lige postigao je Alfi Moson u 40. minutu utakmice.

Inače, Roberto Firmino je u poslednjim sekundama utakmice pogodio stativu glavom, a Salah je samo koji minut ranije imao priliku da situaciju 1-na-1 pretvori u gol.

Liverpulu je ovo prvi poraz na poslednjih 15 utakmica Premijer lige, dok je Svonsiju prva pobeda na prethodna tri meča.

Izgleda da Kutinjo počinje malo da nedostaje ekipi Jirgena Klopa.

Premijer liga, 24. kolo:

Nedelja:

Sautempton - Totenhem (1:1) (Sančez ag 15 - Kejn 18) Ponedeljak: Svonsi - Liverpul 1:0 (1:0)

(Moson 40) Subota: Arsenal - Kristal Palas 4:1 (4:0) (Monreal 6, Ivobi 10, Košćelni 13, Lakazet 22 - Milivojević 78) Barnli - Mančester junajted 0:1 (0:0) (Marsijal 54) Everton - Vest Bromvič Albion 1:1 (0:1) (Nijase 70 - Rodrigez 7) Lester - Votford 2:0 (1:0) (Vardi 39p, Mahrez 90+1) Stouk - Hadersfild 2:0 (0:0) (Alen 53, Dijuf 69) Vest Hem - Bornmut 1:1 (0:0) (Ćićarito 73 - Frejzer 72) Brajton - Čelsi 0:4(0:2) (Azar 3, 77, Vilijan 6, Mozes 89) Mančester Siti - Njukasl 3:1 (1:0) (Aguero 34, 63 penal, 84 - Marfi 67)

BONUS VIDEO: Dule Savić kao Putin: Legenda Crvene zvezde se valjala u snegu