Totenhem imao sreće! Tadić servirao na tacni, saigrači promašivali! (VIDEO)

Premijer liga, 24. kolo

Da im je, jezikom Football Manager igrice, "finishing" bio bolji, možda bi Sveci i slavili. Ovako...

Pretposlednja utakmica 24 kola Premijer lige okončana je podelom plena - Sautempton-Totenhem 1:1.

'Sveci' su poveli u 15. minutu Davinson Sančez je postigao autogol, a tri minuta kasnije Hari Kejn je poravnao i postavio konačan rezultat.

Iako su Pevci imali više od igre, nisu uspeli da slave nad timom koji su pre oko mesec dana pobedili na svom stadionu sa 5:2.

Inače, Dušan Tadić je igrao celu utakmicu, a na kraju je stvorio i par dobrih šansi, koje nažalost nisu iskorišćene.

Premijer liga, 24. kolo:

Nedelja:

Sautempton - Totenhem (1:1) (Sančez ag 15 - Kejn 18) Ponedeljak: 21.00 Svonsi - Liverpul Subota: Arsenal - Kristal Palas 4:1 (4:0) (Monreal 6, Ivobi 10, Košćelni 13, Lakazet 22 - Milivojević 78) Barnli - Mančester junajted 0:1 (0:0) (Marsijal 54) Everton - Vest Bromvič Albion 1:1 (0:1) (Nijase 70 - Rodrigez 7) Lester - Votford 2:0 (1:0) (Vardi 39p, Mahrez 90+1) Stouk - Hadersfild 2:0 (0:0) (Alen 53, Dijuf 69) Vest Hem - Bornmut 1:1 (0:0) (Ćićarito 73 - Frejzer 72) Brajton - Čelsi 0:4(0:2) (Azar 3, 77, Vilijan 6, Mozes 89) Mančester Siti - Njukasl 3:1 (1:0) (Aguero 34, 63 penal, 84 - Marfi 67)

BONUS VIDEO: Novica Veličković posle meča Partizan - Cibona