SMS IZDOMINIRAO! Dva fantastična gola srpskog asa u pobedi Lacija! Donaruma postao rupa, Mertensova majstorija, Inter se izvukao iz Vučicinih kandži (FOTO) (VIDEO)

SERIJA A, 21. KOLO

Napoli će i posle ovog susreta ostati prvi na tabeli sa 54 boda

Lacio nastavlja da igra fantastičnu sezonu, što je dokazao u 21. kolu ubedljivom pobedom nad Kjevom od 5:1.

Sergej Milinković-Savić bio je strelac čak dva pogotka.Tako je na najbolji način obeležio jubilej u dresu Rimljana, za koje je odigrao 100. meč. Mrežu "letećih magaraca" tresli su još Bastos, Nani i Alberto, dok na terenu nije bilo mesta za našeg Dušana Bastu. Na drugoj strani, Ivan Radovanović je odigrao ceo meč za Kjevo.

Fudbaleri Napolija pobedili su u gostima ekipu Atalante rezultatom 1:0 (0:0).

U uzbudljivoj utakmici u Bergamu, Napoli je do pobede došao golom Mertensa u 65. minutu.

Mertens je u 65. minutu odlično pobegao odbrani, prihvatio asistenciju Kaljehona i raspalio u prvi ugao za 1:0 i tako doneo Napolitancima veliku pobedu.

Napoli će i posle ovog susreta ostati prvi na tabeli sa 54 boda, Juventus ima četiri manje, a u ponedeljak dočekuje Đenovu.

Napoli je bio bolji rival u većem delu susreta, mada je Atalanta posle primljenog gola imala dve odlične prilike u kojima se istakao Pepe Reina.

U poslednjem meču dana, i onom najbitnijem, Inter i Roma su podelili bodove - 1:1 (0:1).

Vučica je povela preko Stefana El Šaravija u 31. minutu, dok je remi Interu doneo Matijas Vesino na asistenciju Marcela Brozovića u 86. minutu.

Fudbaleri Beneventa su poraženi od Bolonje sa 0:3, a nije im pomogao ni Filip Đuričić, koji je u ovom prelaznom roku došao iz Sampdorije na pozajmicu. Debitovao je srpski plejmejker, ušao je u igru u 66. minutu, ali nije uspeo da pomogne svojoj ekipi da uzme bar bod. Torino je remizirao na gostovanju Sasuolu (1:1), a Adem Ljajić i Vanja Milinković-Savić nisu ulazili u igru. Sampdorija je pobedila Fjorentinu sa 3:1, Udineze i SPAL su odigrali 1:1, dok je Krotone pobedio Veronu sa 3:0.

U meču odigranom u terminu od 18 časova, Milan je posle preokreta slavio nad Kaljarijem.

U 8. minutu poveo je domaćin sa Sardinije golom Barele, ali posle kiksa Đanluiđija Donarume.

Vruć krompir iz vatre izvadio je Kesi, koji je bio strelac oba gola za preokret. Prvo u 36, pa u 42. minutu. Na meču su viđena i dva crvena kartona, a