RONALDO I MESI, SKLONITE SE: Miler ove sezone teroriše golmane! (VIDEO)

NOĆNA MORA ZA GOLMANE

Tomas Miler je bio strelac u svakoj utakmici od starta sezone i do sada postigao osam golova
Objavljeno: 13:55h

Kristijano Ronaldo ili Lionel Mesi? Ni Portugalac ni Argentinac, već Nemac! Tomas Miler je trenutno prva violina svetskog fudbala. Naime, od starta nove sezone sjajni ofanzivac minhenskog Bajerna je nezaustavljiv, te je dvojac gore pomenutih napadača iz Primere bačen u zapećak, a njegovi golovi trasirali su ga kao dostojnog naslednika prezimena čuvenog Gerda... Miler od početka sezone nije propustio da zatrese mrežu ni u jednom zvaničnom meču. Davao je golove i za klub i za reprezentaciju, a ponekad i po dva... Miler je u premijernom kolu Bundeslige bio dvostruki strelac protiv HSV-a. Prvo je doneo 3:0 u 69. minutu, a zatim četiri minuta kasnije najavio debakl (5:0). Miler je u drugom kolu doneo izjednačenje Bavarcima protiv Hofenhajma (1:2). U trećem kolu, posle sat vremena igre, Miler je doneo dvostruku prednost Bajernu protiv Leverkuzena (3:0).