2:0 je najopasniji rezultat, a to sada i Sosijedad zna! Barsa se vratila iz ambisa i učvrstila se na prvom mestu! (VIDEO)

primera, 19. kolo

Barselona je posle velikog preokreta odnela pobedu iz Baskije, slavivši nad Real Sosijedadom sa 4:2 (1:2).

Golove za tim iz San Sebastijana postigli su Vilijan Žoze i Huanmi, dok su preokret Barsi doneli Paulinjo, Suarez x2 i Mesi.

Fudbaleri Espanjola i Atletik Bilbaoa remizirali su rezultatom 1:1 (1:1) u 19. kolu Lige Primere. Espanjol je poveo golom Đerara Morena u 29. minutu, a konačnih 1:1 postavio je Injaki Vilijams u 35. I Katalonci i Baskijci su ovako nastavili seriju bez poraza. Espanjol je vezao četiri meča bez poraza, a Bilbao pet. Espanjol je ostao 14. na tabeli sa 24 boda, a Bilbao imaju jedan više i zauzimaju 11, poziciju.

Fudbaleri Selte savladali su Levante u gostima rezultatom 1:0 u okviru 19. kola španske Primere.

Detalj sa meca izmedju Levantea i Selte
Detalj sa meca izmedju Levantea i Seltefoto: EPA

Jedini gol na meču postigao je Sisto u 37. minutu na asistenciju Aspasa. Levante je imao stopostotnu šansu za izjednačenje preko Kokea u 90. minutu, ali je lopta otišla preko gola.

Gosti iz Viga su ovom pobedom sakupili 25 bodova i nalaze se na 10. mestu, dok je Levante sa 18 bodova na 16 poziciji.

U drugoj utakmici dana, Alaves je slavio nad Seviljom sa 1:0, Aleksandra Kataija nema ni na mapi.