Kejn razbio Everton i oborio rekord star 26 godina, Srbin kapiten, šampion igra očajno, Čekićari režirali svoju predstavu! (VIDEO)

23. kolo premijer lige

Interesantno kolo engleskog prvenstva, odnosno njegov prvi dan...

Čak šest od sedam mečeva 23. kola Premijer lige počelo je u 16 sati, a najveće razočaranje priredili su fudbaleri Čelsija.

Ekipa Antonija Kontea odigrala je bez golova sa Lesterom kod kuće, čime je najverovatnije i stopostotno izgubljena bilo kakva šansa da se Siti skine sa trona.

DA LI OVO NEKO MITROGOLA NAMERNO ZEZA? Njukasl i pored nekoliko dobrih ponuda hoće da pošalje srpskog golgetera u Francusku!?

Italijan je bio vidno iznerviran bezidejnošću ekipe koja je u maltene istom sastavu prošle sezone mlela protivnike.

Kristal Palas je slavio kod kuće protiv Barnlija minimalnim rezultatom, a Luka Milivojević odigrao je svih 90 minuta za klub iz Londona.

Naš internacionalac bio je kapiten na ovom meču!

Vest Hem se konačno malo trgnuo i stvorio sebi tri boda na gostovanju Hardesfildu.

"Terijeri" su poraženi na svom terenu sa čak 4:1.

Votford i Sautempton su postigli četiri gola, te podelili bodove. Tadić je odigrao maltene ceo meč, zamenjen je u 92. minutu, a zaradio je i žuti karton.

Vest Bromvič Albion je na svom terenu slavio nad Brajtonom sa 2:0, a Njukasl kiksnuo protiv fenjeraša Svonsija, 1:1.

Aleksandar Mitrović je povređen, ali će gotovo izvesno napustiti "Sent Džejms Park" ove zime.

Fudbaleri Totenhema i Evertona odigrali su derbi dana u Premijer ligi, a "Pevci" su upisali ubedljivu pobedu, sedmu kod kuće ove sezone, sa čak 4:0!

A moglo je da bude i gore po "Karamele"... Dva pogotka Kejna, a po jedan Sona i Eriksena.

Napadač engleske reprezentacije prestigao je legendarnog Tedija Šeringema po broju golova za Totenhem u Premijer ligi. Postigao je 98, a Šeri je do sada držao rekord sa 97.