BRAZILCI, ŠVAJCARCI, KOSTARIKANCI, PLAŠITE SE! ON DOLAZI! Ono što Prijović radi golmanima može se definisati kao primer terora! (VIDEO)

Razvaljuje

Srpski reprezentativac ne prestaje da trese mreže u dresu PAOK-a

Nastavlja se teror Aleksandra Prijovića nad golmanima u Grčkoj.

Srpski reprezentativac je sada postigao oba pogotka za PAOK u duelu sa drugoligašem Trikalom u revanšu osmine finala Kupa Grčke.

Klasan napadač kao što je on ne odbija poklone kakav je dobio u 78. minutu kada se lopta odbila do njega, a on je poslao u mrežu za vođstvo solunskog tima.

Međutim, u sudijskoj nadoknadi vremena je izbila drama kada je Milosavljev izjednačio na 1:1 u 92. minutu, ali je onda minut kasnije dosuđen penal za PAOK, a tu priliku da donese pobedu Prijović nije propustio.

Zbog toga i spada među najtraženije napadače u Evropi u ovom momentu.

BONUS VIDEO: Vasilije Micić posle meča Crvena zvezda Žalgiris