Jedan Srbin dao gol, drugi autogol za remi Kjeva i Udinezea, Simeone unazadio Inter! (VIDEO)
Ivan Radovanović na meču Kjevo Udineze, Foto: EPA/Simone Venezia

serija a, 20. kolo

Udineze je prvi put odigrao nerešeno u prvenstvu ove sezone i zauzima sedmo mesto na tabeli sa 28 bodova. Kjevo je 13. na tabeli sa 22 boda i utakmicom više.

Objavljeno: 23:01h

Fudbaleri Kjeva i Udinezea odigrali su u Veroni nerešeno 1:1, u utakmici 20. kola italijanskog prvenstva.

PARTIZAN IPAK S NAVIJAČIMA PROTIV VIKTORIJE! Preokret u slučaju kazne UEFA crno-belima!

Oba gola postigli su srpski fudbaleri, igrači Kjeva.

DELIJE OVO NISU SANJALE NI U NAJCRNJIM KOŠMARIMA! Zvezda bez navijača protiv CSKA! (FOTO)

Kjevo je poveo u devetom minutu preko Ivana Radovanovića, a izjednačio je autogolom Nenad Tomović u 41. minutu.

A u poslednjem meču dana Fiorentina je iščupala bod na svom terenu protiv Intera - 1:1.

Neroazuri su vodili od 55. minuta pogotkom Ikardija, a Đovani Simeone im je srušio snove golom u 91. minutu.

ITALIJA 1 - 20. KOLO: