Juventus izmorio Bikove i plasirao se u polufinale Kupa Italije! Vanja Milinković-Savić opet na golu Torina! (VIDEO)

KUP ITALIJE

Poveli su golom Daglasa Koste u 15. minutu, a Mandžukić je potvrdio trijumf pogotkom u 67. minutu

Odigran je i drugi meč četvrtfinala Kupa Italije.

Juventus je savladao Torino na svom stadionu rezultatom 2:0 i tako se plasirao među četiri najbolja tima u ovom takmičenju.

Poveli su golom Daglasa Koste u 15. minutu, a Mandžukić je potvrdio trijumf pogotkom u 67. minutu susreta na kojem je na golu Torina ceo meč proveo mladi Vanja Milinković-Savić.

PONOVO ODLEPIO! Siniša Mihajlović se izdrao na sudije, a potom zaradio isključenje! (VIDEO)

BONUS VIDEO: Intervju za Espreso - Dušan Alimpijević