Milivojević doneo pobedu Kristal Palasu, Svonsi potonuo u oluji, Kerol za preokret Vest Hema, Siti se oporavio od kiksa! (VIDEO)

Premijer liga, 22. kolo

Fantastično veče u najjačoj ligi sveta

Fantastično veče u Premijer ligi je iza nas. Ono što je najbitnije, jedan Srbin je bio junak večeri, a u pitanju je Luka Milivojević.

On je u pobedi Kristal Palasa nad Sautemptonom od 2:1 postigao pobedonosni gol u 80. minutu, koji možete da pogledate OVDE. Sveci su poveli u prvom poluvremenu pogotkom Šejna Longa, a izjednačenje Orlovima doneo je Džejms Mekartur.

Totenhem je sa 2:0 slavio nad Svonsijem u oluji koja besni po Ostrvu, a strelci su bili Fernando Ljorente protiv bivšeg kluba i Dele Ali.

Vest Hem je uz dva pogotka Endija Kerola došao do preokreta, isto kao i Kristal Palas - gubio je od Vest Broma sa 0:1, ali je onda pobedio. Strelac za goste bio je Džejms Meklin.

U meču koji je počeo 15 minuta kasnije, Siti je slavio nad Votfordom sa 3:1, a strelci su bili Sterling, Kabasele (autogol) i Aguero za domaće, dok je utehu gostima doneo Andre Grej u 82. minutu.