Selta na krilima Aspasa preletela La Korunju! Žuta podmornica potopila Valensiju! (VIDEO)

PRIMERA, 17. KOLO

Valensija je pretrpela drugi uzastopni poraz, odnosno treći u poslednje četiri utakmice...

Fudbaleri Viljareala pobedili su danas na gostujućem terenu Valensiju sa 1:0, u utakmici 17. kola španskog prvenstva.

Jedini gol postigao je Karlos Baka u 24. minutu.

To je druga uzastopna pobeda Viljareala koji zauzima šesto mesto na tabeli sa 27 bodova.

Valensija je pretrpela drugi uzastopni poraz, odnosno treći u poslednje četiri utakmice i treća je na tabeli sa 34 boda. Drugoplasirani Atletiko Madrid ima dva boda više.

Fudbaleri Selte pobedili su u gostima Deportivo iz La Korunje sa 3:1 u poslednjoj utakmici 17. kola španske Primere.

Ekipa iz Viga je povela već u trećem minutu golom Danijela Vasa, da bi u finišu prvog poluvremena, u 40. minutu, Jago Aspas duplirao vođstvo.

Aspas je u 53. minutu postigao svoj drugi gol na utakmici za velikih 3:0.

Deportivo je šest minuta kasnije smanjio rezultat preko Florijana Andonea i to je bilo sve što je domaća ekipa uradila.

Selta je trenutno na 11. mestu na tabeli sa 21 bodom, dok je Deportivo na 18. poziciji sa šest bodova manje.

Fudbaleri Selte u narednom kolu, 7. januara, dočekuju Real Madrid, a Deportivo gostuje Viljarealu.