Juventus golom Benatije do pobede u derbiju kola! Inter opet  kiksnuo, Napoli od očaja do sjaja, Milan bliži Seriji B od Evrope! (FOTO) (VIDEO)

SERIJA A, 18. KOLO

Juventus golom Benatije do pobede u derbiju kola! Inter opet kiksnuo, Napoli od očaja do sjaja, Milan bliži Seriji B od Evrope! (FOTO) (VIDEO)

Napoli je već u prvom poluvremenu meča protiv Sampdorije postigao tri pogotka...

U subotu je odigrano osam mečeva 18. kola italijanske Serije A.

Najveće iznenađenje predstavlja minimalna pobeda Sasuola nad Interom, a Đenova je golom sa bele tačke u poslednjem minutu meča savladala već otpisani Benevento.

Udineze je prilično lako savladao Veronu i tako potvrdio da se nalazi u dobroj formi. Crno-beli su poveli golom Bidmera u 28. minutu, zatim je Barak minut pred kraj prvog poluvremena povećao prednost na 2:0.

U 68. minutu je Barak postigao svoj drugi gol, a deset minuta pre kraj Udineze je golom Lasanje potvrdio ubedljivu pobedu tima iz Udina.

Napoli je već u prvom poluvremenu meča protiv Sampdorije postigao tri pogotka i već tada je postavljen rezultat koji je ostao na snazi do kraja meča - 3:2.

Dorija je u drugom minutu golom Ramireza došla u prednost, izjednačio je Alan u 16. minutu, da bi Kvaljarela u 28. minutu sa bele tačke ponovo doneo prednost gostima iz Đenova. Insinje u 33. minutu i Hamšik u 39. su overili trijumf Napolitanaca.

Fudbaleri Atalante pobedili su večeras u gostima ekipu Milana sa 2:0 u utakmici 18. kola italijanske Serije A.

Atalanta je upisala sedmu pobedu od početka šampionata i sada je sedma na tabeli sa 27 bodova.

Na drugoj strani, Milan je vezao drugi uzastopni poraz i nalazi se na 11. poziciji sa 24 osvojena boda.

Golove za Atalantu na večerašnjem meču postigli su Brajan Krisante u 32. i Josip Iličić u 71. minutu.

Fudbaleri Atalante u narednom kolu dočekuju Kaljari, dok Milan gostuje Fiorentini.

Poslednji meč 18. kola Serije A, odigrali su Juventus i Roma.

Juve je golom Benatije u 18. minutu, inače bivšeg člana Vučice slavio rezultatom 1:0, i tako se približio Napoliju na jedan bod zaostatka. Roma je ovim porazom skliznula na četvrto mesto i sakupila je 38 bodova.

Kolarov je odigrao čitav meč za Romu i zaradio žuti karton.

Serija A, 18. kolo: Petak: Kaljari - Fiorentina 0:1

Kjevo - Bolonja 2:3 Subota:

Lacio - Krotone 4:0

Đenova - Benevento 1:0

Napoli - Sampdorija 3:2

Sasuolo - Inter 1:0

SPAL - Torino 2:2

Udineze - Verona 4:0