Lukave Lisice u zadnjem minutu do boda protiv Junajteda! Het-trik Kejna, novi gol Luke Milivojevića u Premijer ligi! (VIDEO)

premijer liga, 18. kolo

Sem Alardajs i dalje nema poraz na klupi Karamela

Fudbaleri Evertona uspeli su da prežive meč sa Čelsijem na svom stadionu!

Meč 19. kola Premijer lige završen je rezultatom 0:0, iako su Plavci bili bolji rival.

GOTOVO! Srbija je konačno dobila selektora! Pred njim su tri cilja!

Domaća ekipa nije imala nijednu šansu, parkirala je dabl-deker, a gosti svoje nisu iskoristili.

Sem Alardajs i dalje nema poraz na klupi Karamela.

Siti je nastavio sa fantastičnim partijama i demolirao Bornmut rezultatom 4:0.

Aguero je doveo 'Građane' u vođstvo sredinom prvog poluvremena, početkom drugog Kun je asistirao Sterlingu kod drugog gola, a deset minuta pre kraja drugi put na utakmici matirao Begovića za 3:0. Na kraju "poker" pošto je Danilo pogodio samo što je ušao u igru umesto Delfa.

Kristal Palas je remizirao sa fenjerašem Svonsijem 1:1, a strelac za goste bio je Milivojević u 57. minutu.

Milivojević je doveo goste iz južnog Lonodna u vođstvo sa 'bele tačke' posle sata igre, bod 'Labudovima' doneo je Džordan Aju golom u 77. minutu.

Njukasl je prekinuo crnu seriju od četiri vezana poraza na gostovanju kod Vest Hema. Marko Arnautović je doveo 'Čekićare' u vođstvo već u šestom minutu, četiri minuta kasnije Savije je poravnao na 1:1 i to je bio rezultat kojim se otišlo na veliki odmor.

Posle sedam minuta igre u nastavku 'Svrake' preokreću rezultat, Diame je bio strelac, potom je Andre Aju propustio priliku da izjednači sa kreča, a kazna za taj promašaj usledila je par minuta kasnije kada je Atsu pogodio za 1:3. Aju se osam minuta kasnije iskupio za promašen penal i pogodio za 2:3, ali ispostaviće se da je time samo ublažio poraz.

Aleksandar Mitrović nije bio u protokolu zbog povrede.

Fudbaleri Totenhema pobedili su večeras u gostima ekipu Barnlija sa 3:0 u utakmici 19. kola Premijer lige.

Sva tri gola za Totenhem postigao je Hari Kejn, u sedmom iz penala, u 69. i 78. minutu.

Totenhem je bio mnogo bolji rival na večerašnjem meču, držao je sve konce u svojim rukama, imao je veći posed lopte i osam šuteva u okvir gola naspram samo dva protivničke ekipe.

Ekipa Maurisija Poketina je peta na tabeli sa 34 boda, dok je Barnli skliznuo na sedmo mesto sa dva boda manje.

Totenhem u narednom kolu dočekuje Sautempton, a Barnli gostuje Mančester junajtedu.

Mančester junajted je u poslednjem meču 19. kola remizirao u gostima ekipu Lestera rezultatom 2:1.

Strelac oba gola za Junajted bio je Huan Mata, dok je za "lisice" vodeći pogodak postigao. Džejmi Vardi. Remi u Lesteru doneo je u poslednjem minutu Megir!

Crveni karton za Lester dobio je Amarti u 73. minutu utakmice.

Premijer liga - 19. KOLO

Petak

Arsenal - Liverpul 3:3 (0:1) (Sančez 53, Džaka 56, Ozil 58 - Kutinjo 26, Salah 52, Firmino 71)

Everton - Čelsi 0:0

Brajton - Votford 1:0

Mančester Siti - Bornmut 4:0

Sautempton - Hadersfild 1:1

Stouk - Vest Bromvič 3:1

Svonsi - Kristal Palas 1:1

Vest Hem - Njukasl 2:3

Barnli -Totenhem 0:3