Titula se vraća u Kataloniju! Furiozna Barselona pokorila Madrid! (VIDEO)

primera, 17. kolo

Objavljeno: 14:57h

Fudbaleri Barselone pokorili su Madrid!

Katalonci su odigrali taktički briljantno i posle autobusa u prvom poluvremenu, u drugih 45 minuta su krenuli furiozno što je rezultiralo sa dva pogotka u roku od devet minuta, kada je meč i premljen.

Konačan rezultat bio je 3:0!

Veliki problemi za Nadala: Rafa odustao od Abu Dabija, Nole prva zvezda turnira! (FOTO)

Prvo je posle brutalne akcije Ivana Rakitića i Serđija Roberta pogodio Luis Suarez u 54. minutu, da bi devet minuta kasnije Urugvajac šutirao u gol Kejlora Navasa, a zatim rukom odbranio Dani Karvahal koji je zbog toga dobio direktan crveni karton.

Sudija je pokazao na belu tačku, a Mesi ju je rutinski iskoristio.

Konačan rezultat postavio je Aleiš Vidal u 93. minutu.

Barsa je ovom pobedom možda i rešila pitanje šampiona iako je tek 15. kolo jer ima prednost od čak 14 bodova u odnosu na Real.

Kraljevići imaju i meč manje.

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča pratili ste uz naš dobro poznati lajv-blog!

MEČ JE ZAVRŠEN! 3:0!

93' Aleeeeeeeeeeiš Vidal!!!! 3:0!

90' Meč se polako bliži kraju, sve je tu jasno. Mesi je propustio priliku da zakuca rivala.

80' Sada se ređaju prilike za goste, ovaj put je pokušao Roberto...

63' Karvahal je dobio crveni karton! Desni bek Reala je zaustavio rukom šut Suareza na gol liniji, u stilu Suareza! :) Rutinski Mesi koristi šansu sa penala, 2:0!

54' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!! Luis Suareeeez! Kakav napad Barse! Rakitić je pretrčao pola terena sa loptom, Roberto prolazi po desnoj, centrira i Suarez! Posle defanzivnog prvog, Barsa je krenula jako u drugom!

53' Sjajno je probio Alba po levom boku, uposlio Suareza, ali lagana, lagana intervencija Kejlora Navasa.

46' Meč je nastavljen!

GOTOVO JE PRVO POLUVREME!

42' Gađao je Marselo sa svoje standardne pozicije, pogodio Benzemu u glavu, ali lopta ide pored gola.

39' Uspela je Barsa da pripreti iz kontre! Mesi je sjajno centrirao, a Paulinjo je sa prve stative tukao glavom, ali sjajno je intervenisao Kejlor Navas.

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča možete da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog!

31' Konačno je probio Real ovaj bedem Barse, ali Ter Štegen je uspeo da odbrani njegov šut.

26' Za sada gledamo veoma lošu utakmicu. Barsa je parkirala autobus, videćemo koliko joj je to pametno.

18' Najslabija karika u Barsi, Tomas Vermalen je dobio žutu kartu zbog oštrog starta nad Modrićem.

15' Kristijano Ronaldo je promašio ceo fudbal.

10' Navijači Reala su razvili koreografiju pre meča. A što se tiče same ogre, domaći imaju inicijativu dok Barsa vreba šansu iz kontre.

3' Kristijano Ronaldo je postigao gol posle asistencija Varana, ali je on opravdano poništen zbog ofsajda, što je i sam Portugalac priznao.

13:00 - Serhio Ramos je predstavio navijačima trofej Svetskog klupskog prvenstva, a potom je meč i počeo!

12:20 - A evo i sastava dve ekipe!

Real Madrid: Kejlor Navas - Dani Karvahal, Rafael Varan, Serhio Ramos, Marselo - Kazemiro, Mateo Kovačić, Toni Kros, Luka Modrić - Kristijano Ronaldo, Karim Benzema;

Klupa: Kasilja, Načo, Bejl, Ernandez, Vaskez, Asensio, Isko;

Barselona: Ter Štegen - Serđi Roberto, Đerar Pike, Tomas Vermalen, Đordi Alba - Buskets, Ivak Rakitić, Andres Inijesta, Paulinjo - Luis Suarez, Lionel Mesi.

Klupa: Klupa: Silesen, Semedo, D. Suarez, Maskerano, Dinj, Gomeš, Vidal;

12:15 - Evo šta kažu i kladionice pred sudar titana!

Real je blagi favorit sa kvotom od 2.10, dok se pobeda gostiju ceni kvotom 3.25!

BONUS VIDEO: Podrška za igrače: Delije grmele posle poraza Zvezde od Panatinaikosa