Da li je Eibar ugasio Đironin evropski san, a svoj upravo učinio stvarnim!? (VIDEO)

17. KOLO PRIMERE

Maestralna partija ekipe koja je sada izbila na sedmo mesto i ima isti broj bodova kao Viljareal, a ta pozicija vodi u kvalifikacije za Ligu Evrope naredne sezone

Fudbaleri Eibara pobedili su na svom terenu ekipu Đirone sa 4:1 u utakmici 17. kola španske Primere.

Eibar je sada sedmi na tabeli sa 24 boda, dok je Đirona deseta sa bodom manje.

DODELITE MU PUŠKAŠA! ODMAH! Kavani je zadužio sve fudbalske zaljubljenike! Ovo je GOL GODINE! (VIDEO)

Golove za pobednički tim postigli su Takaši Inui u prvom i 54. minutu, Čarls u desetom i Hoan Džordan u 92. minutu. Strelac jedinog gola za Dironu bio je David Timor u 26. minutu.

Fudbaleri Eibara u narednom kolu gostuju Las Palmasu, dok Đirona ide u goste Valensiji.