Lacio bi bez Sergeja bio stavljen na stub srama, Gatuzo pred nervnim slomom! (VIDEO)

Agonija Milana se nastavlja i sve je jasnije da problem nije bio u Vinćencu Monteli.

Ovaj put je od Rosonera bila bolja Verona sa čak 3:0.

HRVATSKI HULIGAN KOJI JE POPIO BATINE NA STADIONU PARTIZANA UHVAĆEN S NAJVRELIJOM SRPKINJOM! Splićanin je velika švalerčina! (FOTO)

Verona je pre ove utakmice bila pretposlednja na tabeli.

Prvo je pogodio u 24. minutu iskusni Andrea Karaćolo, da bi prednost duplirao mojse Kin u 55. minutu.

Konačan rezultat postavio je Besa u 77. minutu.

Da stvar bude gora po posrnulog velikana pobrinuo se Suso koji je dobio crveni nadoknadi vremena.

Fudbaleri Juventusa pobedili su u gostima Bolonju sa 3:0. Šampion Italije bez većih problema opravdao je ulogu favorita koja gotovo nijednom nije pripretila Vojćehu Ščensniju.

Juventus je poveo golom Miralema Pjanića u 27. minutu iz slobodnog udaraca, da bi Mario Mandžukić u 36. dobro reagova na centaršut Pjanića i povisio na 2:0. "Stara dama" konačan rezultat postavila je u 64. minutu pogotkom Bleza Matuidija i tako ostala na drugom mestu Serije A i jednim bodom zaostatka za liderom Napolijem.

Na ostale tri utakmice Serije A igranim od 15.00 nije bilo mnogo uzbuđenja, a viđen su i samo dva gola.

Krotone je pred svojim navijačima uspeo da dođe do prve pobede posle četiri uzastopna poraza. Jedini gol na utakmici protiv Kjeva postigao je Ante Budimir u 33. minutu.

Krotone je 16. sa 15 bodova, dok je Kjevo 13. sa 21. Sasuolo je 90. minutu došao do pobede nad Sampdorijom, a strelac pobedonosnog gola bio je Alesandro Matri.

Oni sada zauzimaju 15. mesto sa 17 bodova, dok je Sampdorija šesta sa 27. Na utakmici između Fiorentine i Đenove nije bilo golova.

Grogirani Lacijali su u prvih 24 minuta bili potpuno nemoćni na gostovanju Atalanti.

Primili su dva lagana gola, ali je na scenu stupio Sergej Milinković Savić i sa dva gola vratio neizvesnost u duel.

Iličić je doneo novu prednost domaćinu sa bele tačke, a konačnih 3:3 postavio Luis Alberto 11 minuta pre kraja.