Roma do trijumfa uz VAR tehnologiju i sudijsku nadoknadu, Inter se sapleo, Napoli nastavio da teroriše! (FOTO) (VIDEO)

SERIJA A, 17. KOLO

Strelci za pobednički tim bili su Kevin Lazanja u 14, Rodrigo De Pol u 61. i Antonin Barak u 77. minutu.

Fudbaleri Udinezea pobedili su danas Inter u Milanu sa 3:1, u 17. kolu Serije A.

Strelci za pobednički tim bili su Kevin Lazanja u 14, Rodrigo De Pol u 61. i Antonin Barak u 77. minutu. Pogodak za poražene postigao je Mauro Ikardi u 16. minutu.

Udineze je 11. na tabeli italijanskog prvenstva sa 21 bodom.

Inter je i dalje prvi sa 40 bodova, ali Napoli i Juventus imaju priliku da ga prestignu posle svojih utakmica 17. kola.

Napoli je na gostovanju savladao Torino rezultatom 3:1 i tako nastavio da beleži sjajne rezultate u italijanskoj Seriji A.

Golove su postigli Kulibali, Zelinski i Hamšik za Napoli, dok je Beloti bio strelac za Torino.

Napoli je zauzeo čelnu poziciju sa 42 boda, dok je Torino ostao na 23 poena.

Roma je u finišu ipak iskoristila prednost domaćeg terena i protivnika iz donjeg dela tabele.

Kaljari je izdržao napade "Vučice", uspeo da odbrani penal u kom je glavnu reč imala VAR tehnologija.

Džeko je pao u kaznenom prostoru, sudija najpre objasnio da tu nema prekršaja, a posle ponovljenog snimka pokazao na belu tačku.

Dijego Peroti se propisno obrukao jalovim šutem sa 11 metara, a do kraja susreta nije bilo golova.

Igrao se 94. minut, a prethodno je sudija produžio čak šest, da bi iz jednog prekida i pada lopte u srce šesnaesterca, Federiko Facio doneo sva tri boda.

I tu je sudija morao da proveri putem VAR tehnologije da li je argentinski štoper igrao rukom prilikom davanja gola.

Eurpcija je usledila jer je on priznao pogodak!

Narednog vikenda Rimljani će biti na velikom ispitu jer gostuju Juventusu.