Palasovo razbijanje Lestera, London je minimalno odradio svoj posao, Hadersfild napravio čudo! Čekićari zakucali Stouk! (VIDEO)

Premijer liga, 18. kolo

Subota - najlepši dan u životu ljubitelja engleskog fudbala. Novopečeni premijerligaš je razbio protivnika na gostovanju

Ekipa Hadersfilda nije imala šanse u sredu protiv Čelsija, ali je zato na gostovanju napravila podvig o kom će se pričati.

Novopečeni premijerligaš je savladao Votford sa čak 4:1, a imao je šansu da "petardom" reši duel.

ŠOK U BUNDESLIGI! Nikada, ali NIKADA se nije desila ovako luda završnica! (VIDEO)

Totalno dezorijentisani "Stršljenovi" su u 33. minutu imali igrača manje jer je Dini dobio direktan crveni karton, ali su i pre toga bili u zaostatku od dva gola.

Do kraja susreta i Hadersfild je ostao bez jednog fudbalera, ali to ga nije sputalo da razbije protivnika.

Arsenal i Čelsi su u mečevima protiv Njukasla, odnosno Sautemptona minimalnim naporima i sa po 1:0 upisali nove bodove.

Sapleo se i Inter! Udineze nastavio paklenu seriju! (FOTO) (VIDEO)

"Tobdžije" su slavile pogotkom Mesuta Ozila, dok je aktuelni prvak preko Markosa Alonsa nastavio poteru za Sitijem.

Brajton i Barnli su bez golova podelili bodove, dok je u prvom meču dana Lester poražen na svom terenu od Kristal Palasa sa 3:0.

Vest Hem je slavio na gostovanju Stouku rezultatom 3:0.

Golove za "čekićare" postigli su Lanzinija u 19. minutu sa bele tačke, Arnautovića u 75, i Sakoa u 86. minutu utakmice.

Ovo je 17 poen za ekipu Dejvida Mojesa, dok je Stouk ostao na 16 osvojenih bodova u Premijer Ligi.

Meč dana igra se od 18.30 kada vodeći tim premijeršipa Mančester siti dočekuje Totenhem.

Kristal Palas je slavio u gostima nad Lesterom sa 3:0 (2:0) u 18. kolu Premijer lige.

Luka Milivojević nije igrao zbog žutih kartona, ali to nije zasmetalo njegovom timu.

Gosti su poveli u 19. minutu golom Kristijana Bentekea, a na 2:0 povisio je Zaha u 40. minutu. Lester je počeo bolje drugo poluvreme, ali je u 61. minutu Ndidi dobio crveni karton. On je tako postao tek treći igrač u istoriji Premijer lige koji je na rođendan zaradio isključenje.

Imao je Benteke još šansi, ali se propisno ispromašivao, da bi konačnih 3:0 postavio Bakari Sako minut pred kraj meča.