SVI DOMAĆINI POBEDILI: Minhen nastavio Kelnov potop, Šalke se spasao sa bele tačke ! (VIDEO)

16. KOLO BUNDESLIGE

Zvezdin rival iz grupe Lige Evrope i dalje u "kanalu"

Fudbaleri Bajern Minhena vezali su drugi trijum zaredom, jer su savladali Keln na svom terenu minimalnim rezultatom.

Levandovski je pogodio mrežu u 60. minutu, što je bilo dovoljno.

KRENULO JE LUDILO! PSŽ nudi Madriđanima pravo bogatstvo za Oblaka! (FOTO) (VIDEO)

Leverkuzen je istim rezultatom osvojio tri boda protiv Verdera, dok je Hofenhajm takođe sa 1:0 slavio nad Štutgartom.

Šalke je odigrao sa Augzburgom spektakularnu utakmicu u kojoj je viđeno pet golova.

Di Santo je u finišu prvog poluvremena doneo vođstvo domaćinima, a duplirao ga je Burgštaler u drugom minutu nastavka.

Augzburg je uspeo da izjednači u 64. i 79., ali je Kaliguri sa bele tačke uspeo da donese pobedu svom timu.

Hofenhajm - Štutgart 1:0 (Ut 81)

Leverkuzen - Verder Bremen 1:0 (Alario 11)

Bajern Minhen - Keln 1:0 (Levandovski 60)

Herta - Hanover 3:1 (Kalu 18, 45, Torungarija 83 - Bebu 65)

Šalke - Augzburg 3:2 (Di Santo 44, Burgštaler 47, Kaliguri p. 83 - Kajubi 64, Gregoršic 79)