Jarčevi, zreli ste za Cvajtu: Keln vodio sa 3:0, pa izgubio meč! Hanover konačno pobedio, Kalu doneo bod Herti! (VIDEO)

bundesliga, 15. kolo

Fudbaleri Frajburga pobedili su u gostima ekipu Kelna sa 4:3 u utakmici 15. kola nemačke Bundeslige.

MAŽIĆ PREKINUO MEČ U KRUŠEVCU! A, za sve su krivi Grobari! (FOTO) (VIDEO)

Keln je imao veliku šansu da konačno upiše prvu pobedu u nemačkom šampionatu pošto je u 29. minutu imao 3:0, ali je na kraju pretrpeo novi poraz, 12. od početka sezone.

KRUŠEVAC U DELIRIJUMU! Posle Zvezde pao i Partizan! Grobari pobesneli! (FOTO) (VIDEO)

Domaća ekipa je golovima Lukasa Klontera u osmom, Serua Girasija u 16. sa penala i autogolom Kaleba Stanka u 29. minutu stigla do prednosti od 3:0. U 39. minutu je Frajburg preko Nilsa Petersena smanjio na 3:1, a potom je u nastavku potpuno preokrenuo rezultat.

HULIGANSKI PIR U KRUŠEVCU! Navijači Napretka napali Vladimira Stojkovića, ni žene nisu izostale! (FOTO) (VIDEO)

Prvo je Janik Haberer u 65. minutu smanjio na 3:2, a onda je usledio neverovatan finiš meča. Sudija je dva puta pokazao na belu tačku, a oba puta je siguran izvođač za Frajburg bio Petersen, u 89. i 94. minutu. Frajburg je na 16. mestu na tabeli sa 15 bodova, dok je Keln poslednji sa samo tri osvojena boda.

Reakcija Luke Milivojevića obišla planetu! Benteke zabio nož u Srbinova leđa, a onda mu je ovaj pokazao šta znači biti šmeker! (VIDEO)

Fudbaleri Kelna u narednom kolu gostuju Bajernu u Mihnenu, dok Frajburg dočekuje Borusiju Menhengladbah.

Fudbaleri Hanovera slavili su na svom terenu nad Hofenhajmom sa 2:0.

Strelci su bili Niklas Fulkrug 59. minutu, a konačan rezultat postavio je Martin Harnik pred kraj meča.

U poslednjem meču dana Herta i Augzbur su odigrali 1:1.

Kajubi je doveo domaće u prednost, a konačan rezultat delo je zaboravljenog Salomona Kalua koji je pogodio u 92. minutu.

NEMAČKA 1 - 15. KOLO

Petak:

Štutgart - Leverkuzen 0:2 (0:1) (Haverc 20, Bender 80)

Subota:

Ajntraht - Bajern 0:1 (0:1) (Vidal 20)

Dortmund - Verder 1:2 (0:1) (Obamejang 57 - Egštajn 26, Selasije 65)

Hambruger - Volfsburg 0:0

Lajpcig - Majnc 2:2 (2:1) (Kampl 29, Verner 45 pen - Kuison 39, Bergrin 86)

Mehengladbah - Šalke 1:1 (1:0) (Kramer 24 - Vestergard 71 ag)

Keln - Frajburg 3:4 (3:1) (Klinter 8, Girasi 17pen, Stanko 29ag - Petersen 39, Haberer 65, Petersen 90, 90+5)

Hanover - Hofenhajm 2:0 (0:0)

(Fulkrug 59, Harnik 85) Augzburg - Herta 1:1 (0:0)