U BEOGRADU JE MOŽDA 0 STEPENI, ALI ZATO JE NA MARAKANI +9 (FOTO) (VIDEO)

Superliga, 21. kolo

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste da pratite uz naš lajv-blog.

Objavljeno: 10:31h

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su ekipu Borca iz Čačka rezultatom 3:0 u 21.kolu Superlige.

Strelci za tim Zvezde bili su Adžić i dva puta Pešić.

Ovo je osamnaesta pobeda beogradskih crveno-belih u šampionatu, dok je Borac zabeležio 14 poraz.

U sledećem kolu ekipa Vladana Milojevića se sastaje sa Partizanom u Humskoj, a svoj meč Borac će igrati protiv Mladosti u Čačku.

U 68. minutu u igru je ušao i Dejan Joveljić, kome je ovo nagrada za fantastičnu polusezonu u omladinskoj ligi Srbije gde je postigao neverovatnih 33 gola.

HULIGANSKI PIR U KRUŠEVCU! Navijači Napretka napali Vladimira Stojkovića, ni žene nisu izostale! (FOTO) (VIDEO)

82'- Uporan je Luka Adžić, uspeo je da stigne jednu loptu koju su svi već videli u gol autu, ali ne i da je usmeri u metu

68' - U igri je i Dejan Joveljić, prvi put u svojoj karijeri će nastupiti na zvaničnom meču za tim sa Marakane!

63' - GOOOL! - Sjajan gol Pešića! Obišao je Marinkovića, i iskosa topovskim udarcem probušio mrežu Bajića!

53' - Bajić brani udarce prvo Milijaša, pa Krstičića. Da njega nije bilo, Zvezda bi već imala prednost od 4:0 ili 5:0.

50' - GOOOL! 2:0 na Marakani! Pešić je hteo da uposli Adžića, ali fudbaler Borca je zahvatio loptu i prevario Bajića na golu.

POLUVREME: Zvezda - Borac 1:0

35' - GOOOOL! - Crvena zvezda vodi golom Luke Adžića! Milijaš je uposlio Pešića, ovaj lažnjakom poslao Marinkovića po burek, i lagano asistirao za Adžića koji postiže pogodak na praznu mrežu!

30' - Nova šansa za Pešića, izblokiran opet. Posle kornera traže crveno-beli penal zbog igranja rukom jednog Borčevog igrača.

21' - Dobra šansa za Zvezdu, u gužvi Milijaš nije uspeo da zahvati loptu.

16' - Filip Knežević je dobio loptu, pretrčao par domaćih igrača, pokušao sa distance, ali Borjan se ispružio i uhvatio loptu.

9' - Pešić pravi probleme Čačanima, sada je doduše malo prekombinovao, pa je izblokiran. Samo korner za beogradske crveno-bele.

16:30 - Meč je počeo, a pre početka održan je minut ćutanja povodom navijača koji je preminuo tokom utakmice između Zvezde i Kelna

16:00 - Evo i sastava oba tima:

CRVENA ZVEZDA: Borjan - Stojković, Babić, Frimpong, Rodić - Jovičić, Račić - Srnić, Milijaš, Adžić - Pešić

BORAC: Bajić - Otašević, Ma. Marinković, Filipović, Obradović - Delić, Knežević, Mi. Marinković, Zoćević - Mateus, Jovanović.