KRUŠEVAC U DELIRIJUMU! Posle Zvezde pao i Partizan! Grobari pobesneli! (FOTO) (VIDEO)

Superliga, 21. kolo

Sva dešavanja sa ovog meča možete pratiti uz naš lajv-blog.

Objavljeno: 16:44h

Fudbaleri Napretka iznenadili su Partizan i na svom terenu savladali Partizan 2:1 u 21. kolu Superlige.

Poveli su domaći golom Vukanovića u 34. minutu, prednost je povisio Đerić u početkom drugog poluvremena, a u 59. minutu Jevtović je smanjio rezultat i postavio konačan ishod meča.

Partizan i dalje zaostaje šest bodova za Zvezdom koja igra u nedelju svoj meč i može da poveća svoju prednost na +9 pred Večiti derbi koji se igra u sredu od 18 časova na Stadionu Partizana.

Napredak je savladao oba Večita rivala na svom stadionu u poslednjih dva meseca, i to pod vođstvom Milorada Kosanovića, i nalaze se na osmom mestu Superlige.

HULIGANSKI PIR U KRUŠEVCU! Navijači Napretka napali Vladimira Stojkovića, ni žene nisu izostale! (FOTO) (VIDEO)

SNEG NAPRAVIO PROBLEME! Evo kada se igra utakmica Napredak - Partizan! (FOTO)

Everton kao Srbija! Bira između Rusije i SAD, ali umešao se i novi italijanski klub! (VIDEO)

87' - Milisavljević je pokušao iz slobodnog udarca, Stojković hvata loptu bez problema. Još samo nekoliko minuta do kraja meča...

73' - Velika šansa za Napredak posle sjajnog pasa Nikole Mitrovića. Vladimir Stojković je ipak na vreme izleteo da gol linije, skratio ugao, pa su morali domaći da odustane u tom trenutku. Na kraju obećavajuću akciju nepreciznim udarcem sa 16 metara završava Eskić.

59' - Penal za Partizan! Fauliran je levi bek Miletić u kaznenom prostoru. Jevtović smanjuje vođstvo Napretka na 2:1

55' - GOOOOOL! Napredak golom Uroša Đerića vodi sa 2:0! Ponovo je Boranijašević fantastično prošao i asistirao na tacnu Đeriću.

49' - Velika šansa za Tavambu, šutirao je po zemlji pored gola.

45+4' - Kraj prvog poluvremena! Napredak vodi protiv Partizana golom Vukanovića u 34. minutu.

37' - Opet opasnost za Partizan! Alivodić je bio u dobroj prilici, ali ništa od novog šoka za Partizan! Crno-beli su nekako obuzdali napad Napretka.

34' - GOOOOOL! - Aleksa Vukanović dovodi Napredak u vođstvo. Alivodić i Boranijašević su kombinovali na desnoj strani, i povratni pas za Vukanovića je pretvoren u vodeći pogodak!

30' - Šutirao je štoper Partizana Nemanja Milietić iz okreta, ali neprecizno. Ostaje 0:0

28' - Pokušao je Tavamba posle presečene lopte koja je išla ka golmanu domaćih, ali otišao je isuviše iskoso i loše završio iznenadnu priliku za crno-bele

20' - Tavamba je stigao do jedne lopte, krenuo ka golu, ali Boraniješvić u padu pravovremeno reaguje i izbija loptu, posle čega Tavamba teatralno pada preko njegove noge. Ništa od jedanaesterca za Partizan.

15' - Meč je opet prekinut, sada zbog prozivki i pogrdnih pesama sudijskoj komisiji FSS. Mažić je rešio da dok se ne ukloni sporni transparent Grobara upućen sudijama

12' - Šut Milana Radina sa ivice šesnaesterca, lopta odlazi zamalo pored leve stative golmana Petrovića

6' - Prvi pokušaj Partizana, šutirao je Ožegović ali težak teren je doprineo tome da lopta bukvalno jedva stigne do golmana

14:05 - Utakmica je počela!

14:00 - Meč kasni zbog bacanja grudvi navijača Napretka ka Vladimiru Stojkoviću

13:45 - Evo i sastava za današnju utakmicu:

Napredak: Petrović, Boranijašević, Miladinović, Simonović, Petrović - Mitrović, Eskić, Vukanović, Alivodić, Sakidika - Đerić. Partizan: Stojković - Vulićević, N. G. Miletić, Ostojić, N. R. Miletić - Radin, Jevtović, Pantić, Suma - Tavamba i Ožegović.