Totenhem prekinuo crnu seriju PETARDOM, Srbin došao Čelsiju glave! (VIDEO)

premijer liga, 16. kolo

Fudbaleri Čelsija izgubili su od Vest Hema u gostima rezultatom 1:0 i tako značajno umanjili ionako minimalne šanse koje su imali u borbi za titulu.

Strelac jedinog pogotka na meču 16. kola bio je Marko Arnautović u šestom minutu.

To je bio njegov prvenac u dresu Čekićara, iako je plaćen 20.000.000 evra letos.

Mučki ga šutirali dok je ležao i skakali mu po glavi! Izašao jezivi snimak prebijanja Partizanove ekipe u Kijevu! (UZNEMIRUJUĆI VIDEO)

Ovo je inače i prva pobeda Dejvida Mojesa na klupi novog kluba.

Čelsi zauzima treću poziciju sa 32 boda, čak 11 manje od Mančester Sitija koji uz to ima i meč manje.

Vest Hem se trgao, ali je u zoni ispadanja sa 13 bodova i predstoji mu teška borba za opstanak.

Fudbaleri Totenhema pobedili su na svom terenu Stouk sa 5:1 u 16. kolu Premijer lige i tako prekinuli seriju od četiri uzastopne utakmice bez trijumfa.

Najzaslužniji za trijumf Totenhema bio je Heung-Min Son koji je pored asistencije i gola bio jedan od najagilnih igrača na terenu.

Totenhem je poveo autogolom Rajana Šavkrosa u 21. minutu, da bi pitanje pobednika pogocima u drugom delu meča rešili Son u 53, Hari Kejn u 54. i 65. i Kristijan Eriksen u 74. minutu.

Strelac jedinog gola za Stouk bio je Šokros u 80. minutu na asistenciju Derena Flečera.

Totenhem je peti na tabeli Premijer lige sa 28 bodova, dok je Stouk 15. sa 16. Barnli je pred svojim navijačima nastavio seriju dobrih rezultata i tako ostao u trci za jedno od mesta i koja vode u neko od evropskih takmičenja. Domaćin je protiv Votforda slavio golom Skota Arfilda u 45. minutu.

Votford je u od 39. minuta imao igrača manje na terenu, pošto je Marvin Zegelar dobio direktan crveni karton.

Hadersfild je na svom terenu sa 2:0 pobedio Brajton golovima Stiva Munijea u 12. i 43. minutu, dok su Kristal Palas i Bornmut igrali nerešeno 2:2, a Svonsi je pogotkom Vilfreda Bonija u 81. minutu slavio protiv Vest Bromvič Albiona.

Premijer liga 16. kolo:

Vest Hem - Čelsi 1:0 (1:0)

(Arnautović 6)

Barnli - Votford 1:0 (1:0) (Arfild 45)

Kristal Palas - Bornmut 2:2 (2:2) (Milivojević 41pen, Dan 44 - Defo 10, 45+3)

Hadersfild - Brajton 2:0 (2:0) (Munije 12, 43)

Svonsi - VBA 1:0 (0:0) (Boni 81)

Totenhem - Stouk 5:1 (1:0) (Šoukros 21ag, Son 53, Kejn 54, 65, Eriksen 74 - Šoukros 80)