Bajern očitao lekciju Svecima, Oblak se nadvio nad Londonom, nestvaran preokret Junajteda, Jorgandžije idu u Ligu Evrope! (FOTO) (VIDEO)

6. kolo lige šampiona

Sva dešavanja pre, za vreme i posle mečeva mogli ste da pratite zajedno sa nama uz dobro poznati "lajv-blog"

Objavljeno: 22:55h

Liga šampiona je bila "siromašnija" po golovima nego inače, ali smo makar saznali ko ide u nokaut fazu, a ko će u Ligu Evrope.

U derbiju prvog dana poslednjeg kola grupne faze između Bajerna i Pari Sen Žermena, viđena su četiri gola, a Bavarci su dali tri!

FIFA PRESUDILA U KORIST PARTIZANA: Crno-beli dobijaju 600 HILJADA EVRA! (FOTO) (VIDEO)

TIMOVI KOJI SU ZA SADA PROŠLI:

Mančester junajted, Bazel, Pari Sen Žermen, Bajern, Roma, Čelsi, Barselona, Juventus, Mančester siti, Bešiktaš, Totenhem i Real Madrid

TIMOVI KOJI IDU U LIGU EVROPE:

CSKA Moskva, Seltik, Atletiko Madrid, Sporting.

PRAVO NIOTKUDA! Igrao za Bajern, osvojio Svetsko prvenstvo, a sada stiže na Marakanu! (FOTO)

Fudbaleri Mančester junajteda preokrenuli su rezultat protiv CSKA, od 0:1 do 2:1 za jedan minut. Time je Žoze Murinjo sa "Crvenim đavolima" obezbedio plasman u narednu rundu.

Bazel je takođe iz grupe A obezbedio plasman jer je slavio nad Benfikom 2:0.

Roma je odigrala protiv Karabaga koliko joj je bilo dovoljno, te iskoristila nerešen rezultat Čelsija i Atletika 1:1, pa će sa prvog mesta ići dalje.

Barselona je potvrdila prvo mesto u grupi D i uz Juventus se plasirala u nokaut fazu.

Rezultati:

Mančester Junajted - CSKA 2:1

(Lukaku 65, Rašvord 66 - Džagoev 45+1)

Benfika - Bazel 0:2

(Elunusi 5, Oberlan 66)

Bajern - PSŽ 3:1

(Levandovski 8, Toliso 37, 69 - Mbape 50)

KRAJ SVIH MEČEVA!

92. minut - GOOOOOOOOOOOL! Barsa potvrđuje još jednom trijumf.

89. minut - GOOOOOOOOOL! Bernadeski daje prvi gol u Ligi šampiona, a za Juve, 2:0 u Pireju.

76. minut - GOOOOOOOOOOOL! 1:1, STEFAN SAVIĆ JE DONEO IZJEDNAČENJE ČELSIJU!

70. minut - GOOOOOOOOOOL! Bajern vodi sa 3:1, ponovo Toliso!

66. minut - GOOOOOOOOOOOOOOOL! PREOKRET JUNAJTEDA ZA MANJE OD 60 SEKUNDI! LUKAKU I RAŠFORD, NESTVARAN MINUT NA OLD TRAFORDU

65. minut - GOOOOOOOL X2! Benfika je primila još jedan gol, Oberlan je povisio prednost, a Mančester je izjednačio na svom stadionu!

59. minut - GOOOOOOOL! Barselona vodi sa 1:0, Pako Alkaser je postigao pogodak. Katalonci samo potvrđuju svoje prvo mesto protiv Sportinga.

56. minut - GOOOOOOOOOOL! Atletiko je poveo u Londonu, Čelsi gubi sa 1:0!

53. minut - GOOOOOOOOL! Roma konačno uspeva da da gol Karabagu, što znači da za sada Rimljani idu sa prvog mesta dalje, Čelsi je drugi, a Atletiko ispada.

50. minut - GOOOOOOOOOL! MBAPE SMANJUJE PREDNOST NA ALIJANC ARENI!

POLUVREME!!!!

45. minut - GOOOOOOOL! NI MUVA SE NE ČUJE NA OLD TRAFORDU, JER CSKA VODIIIIII!!!!!

37. minut - GOOOOOOOOOL! Bajern vodi sa 2:0, strelac je Tolisoooooo!

16. minut - GOOOOOOOOL! Kvadrado postiže gol za Juventus protiv Olimpijakosa u Pireju!

9. minut - GOOOOOOOOOOL! Levandovski donosi prednost Bajernu protiv PSŽ-a-

6. minut - GOOOOOOOOOOOL! Bazel postiže prvi gol večeri na gostovanju Benfici! Eljunusi je strelac!

20.45 - MEČEVI SU POČELI!

20:30 - Derbi mečevi ovog dana šestog kola se igraju između Pari Sen Žermena i Bajerna, odnosno Čelsija i Atletiko Madrida.

BONUS VIDEO: Grudvanje Grobara na stadionu Partizana