Bornmut podelio plen sa Tadićem, Siti preokretom do nove pobede! (VIDEO)

PREMIJER LIGA, 15. KOLO

Mančester Siti je nastavio sa pobedama, ovoga puta su posle preokreta savladali Vest Hem...

Ekipe Bornmuta i Sautemptona remizirale su 1:1 u nedeljnom meču 15. kola Premijer lige.

Poveli su domaći fudbaleri nakon 42 minuta igre, strelac je bio Rajan Frejzer. Veliku grešku je napravio Vesli Hut, driblao je na 20-ak metara od svog gola, King mu je ukrao loptu, prosledio je do Surmana, koji je progirao Frejzera, a ovaj je matirao Forstera za 1:0.

U 59.minutu "Sveci" dolaze do gola. Lepa akcija, lopta dolazi do Redmonda na desnoj strani, on zavrće u srce kaznenog prostora rivala ka Ostinu, a ovaj trese mrežu Asmira Begovića za 1:1.

Sautempton je skočio na pozicciju 11. sa 17 bodova, dok je Bornmut tri mesta ispod sa dva boda manje.

Fudbaleri Mančester Sitija savladali su Vest Hem rezultatom 2:1 na svom terenu.

Poveo je Vest Hem golom Ogbone, izjednačio je Otamendi, a pobedu je doneo David Silva u finišu meča.

Siti ostaje na čelu Premijer lige, dok je Vest Hem i dalje na začelju tabele.

Premijer liga, 15. kolo:

Subota:

Čelsi - Njukasl 3:1 (2:1) (Azar 21, 74 penal, Morata 33 - Gejl 12)

Brajton - Liverpul 1:5 (0:2) (Mari 51pen - Džan 30, Firmino 31, 48, Kutinjo 87, Dank 89ag)

Everton - Hadersfild 2:0 (0:0) (Sigurdson 47, Kalvert-Levajn 73)

Lester - Barnli 1:0 (1:0) (Grej 7)

Stouk - Svonsi 2:1 (2:1) (Šaćiri 36, Dijuf 40 - Boni 3)

Vest Bromvič - Kristal Palas 0:0

Votford - Totenhem 1:1 (1:1)

(Kabasele 13 - Son 25)

Arsenal - Mančester Junajted 1:3 (0:2) (Lakazet 49 - Valensija 4, Lingard 11, 63)