Kraj Valensijine bajke, Leganjes je hit Primere, Eibar preskočio Espanjol! (VIDEO)

PRIMERA, 14. KOLO

Leganjesu je ovo šesta pobeda i nalaze se na sedmom mestu sa 20 bodovavI

Fudbaleri Leganjesa savladali su kod kuće ekipu Viljareala u 14. kolu Primere rezultatom 3:1.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, dok je u nastavku viđena prava goleada. Poveli su domaći golom Rabe u 60. minutu, izjednačio je Riko u 62., a trijumf domaćinima doneli su El Žar u 81. i Gabrijel u 93. minutu meča.

Leganjesu je ovo šesta pobeda i nalaze se na sedmom mestu sa 20 bodova, dok je Viljareal upisao peti poraz i sa 21 osvojenim bodom su na šestom mestu Primere.

Valensija je u 14. kolu Primere pretrpela prvi poraz u ovoj prvenstvenoj sezoni izgubivši od Hetafea sa 1:0.

Epitet junaka meča poneo je Markel Bergara, zadnji vezni Real Sosijedada koji je ove sezone stigao u Hetafe kao pozajmljen igrač. Oduševio je na stadionu "Alfonso Perez". Večeras je doduše imao i sreće. Njegov udarac sa oko metara zakačio je jednog Valensijinog igrača i prevario golmana Neta.

U trećoj utakmici dana, Eibar je slavio sa 3:1 nad Espanjolom.

Na poslednjem meču dana, Las Palmas je sa minimalnih 1:0 slavio nad Betisom.