Stara ljubav zaborava IMA! Iguain utišao San Paolo i doveo Juve na korak od prvog mesta, Roma sigurna! (VIDEO)

15. kolo serije a

Džeko, Strutman i Pelegrini su pogađali mrežu SPAL-a, dok je Vivijani dao jedini za svoj tim

Fudbaleri Rome su u 15. kolu Serije A slavili protiv SPAL-a sa 3:1, a posle prvog poluvremena su vodili sa 2:0.

Posle osam minuta igre Roma je uvećala prednost, a gosti su u 55. minutu smanjili, ali nisu uspeli da dodaju gas i možda naprave iznenađenje.

KAD? GDE? U KOM GRADU? Ovo je KOMPLETAN RASPORED ORLOVA na Mundijalu u Rusiji! (FOTO)

Džeko, Strutman i Pelegrini su pogađali mrežu SPAL-a, dok je Vivijani dao jedini za SPAL.

Naredni duel Roma igra na gostovanju Kjevu, dok SPAL dočekuje Veronu.

Tim iz prestonice Italije je tako ostao na četvrtoj poziciji, dok čega rasplet derbija kola između Napolija i Juventusa.

Fudbaleri Juventusa su u derbiju ovog kola Serije A slavili na gostovanju Napoliju minimalnim rezultatom, a jedini gol na meču postigao je Gonzalo Iguain, bivši napadač tima pod Vezuvom.

Argentinac je pre meča imao situaciju sa domaćim navijačima koji su ga prozivali, a on im je odgovarao provokacijama.

Igrao se 13. minut kada je Dibala dobro uposlio centarfora "Gaučosa", a ovaj to rešio rutinski.

Do kraja susreta Napoli je više stvarao šanse i bio konkretno bolji, ali nije uspeo da makar izjednači ili napravi iznenađenje.

Juve je ovim trijumfom uhvatio priključak za vodećim Napolijem i sada je razlika svega jedan bod.