Arsenal razneo novajliju, Sterling u dubokoj nadoknadi za pobedu, Vejn Runi obeležio kolo! (VIDEO)

PREMIJER LIGA, 14. KOLO

Čelsi je golom Ridigera u 55. minutu drugog poluvremena pobedio velški Svonsi...

Odigrano je 14. kolo Premijer lige.

Arsenal je ubedljivo pobedio Hadersfild sa ubedljivih 5:0, Čelsi je na jedvite jade savladao Svonsi, Barnli je u gostima porazio Bornmaut sa 1:2.

KO JE ZVAO DEJANA STANKOVIĆA?! Vejn Runi postigao gol sa 55 metara! (VIDEO)

Tobdžije su unakazile Hadersfild, golove su postigli Lakazet, Žiru, Ozil i Sančez, i tako potvrdili da su u dobroj formi pred poslednji meč sa BATE Borisovom koji je veoma bitan za Crvenu zvezdu i njen nastavak takmičenja u Ligi Evrope.

Čelsi je golom Ridigera u 55. minutu drugog poluvremena pobedio velški Svonsi i nastavio svoju trku za šampionsku titulu.

Barnlijeva pobeda ne predstavlja veliko iznenađenje, jer je poznato da igraju ozbiljan fudbal, a golove za maleni tim postigli su Vud i Brejdi, dok je za domaćine strelac bio King.

Everton je promenom trenera počeo da pobeđuje! Savladan je Vest Hem, a meč je obeležio Vejn Runi sa tri gola, a jedan je posebno spektaluran pošto ga je postigao sa pola terena. Četvrti pogodak za tim "karamela" postigao je Vilijams.

Liverpul je ubedljivo pobedio Stouk u gostima, i popravio formu, a igrač meča bio je Salah sa dva pogotka, dok je mrežu domaćina načeo Mane u 19. minutu.

Siti je golom Sterlinga u 96. rešio u svoju korist meč sa Sautemptonom, de Brujne je doneo prednost građanima, a petnaest minuta pre kraja izjednačio je Romeu.