Petarda na Marakani! Pešić se ozbiljno nudi Krstajiću! Povratak iz snova Jovičića! (FOTO) (VIDEO)

SUPERLIGA, 19. KOLO

Sva dešavanja sa ovog meča možete pratiti uz naš lajv-blog.

Objavljeno: 19:59h

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su ekipu Radnika rezultatom 5:0 u 19 kolu Superlige.

Strelci za tim iz bili su Gobeljić u 10, i Pešić u 45. 71, i 76, i Jovičić sa penala u poslednjim sekundama meča.

Ovo je sedamnaesta pobeda crveno-belih u šampionatu, dok je Radnik zabeležio deveti poraz.

U sledećem kolu ekipa Zvezde se sastaje sa Bačkom u gostima, a Radnik svoj meč će igrati protiv Mladosti.

Uskoro opširnije...

Ono čega su se Delije najviše plašile, sada se i događa! Ode Ričmond Boaći! (FOTO) (VIDEO)

TOPČIDER U NEVERICI! Prijović pričao o prelasku u Večite i konačno OTKRIO ZA KOGA ZAISTA NAVIJA! (FOTO)

KRAJ MEČA! Ubedljiva pobeda Crvene zvezde nad Radnikom od 5:0!

90' - Jovičić postiže gol sa bele tačke za petardu crveno-belih protiv Radnika! Lep gest saigrača koji su mu ulepšali povratak na teren dozvolivši mu da izvede jedanaesterac

76' - GOOOOOOL! - Het-trik Pešića! 3:0!

71' - GOOOOOL! - Sličan gol kao sa kraja prvog dela, i ponovo Pešić! Četrnaesti pogodak napadača Zvezde!

67' - U igri je posle nekoliko meseci i oporavljeni Branko Jovičić

57' - Aleksandar Pešić se ponovo našao u šansi. Prošao je pored Bulatovića, opalio snažno, ali lopta je pogodila spoljni deo mreže

50' - Sve je sam uradio Aleksandar Pešić, izborio se za udarac, ali njegov udarac je završio samo na prečki

46' - Nastavljena je utakmica! Delije su kao i obično napravile bakljadu na severnoj tribini.

45' - GOOOOL! - 2:0! Pešić postiže svoj 13. gol u šampionatu! Adžić je asistent

40' - Žuti karton je zaradio Račić zbog povlačenja protivničkog igrača. Evo sada šanse za Zvezdu iz kornera. Dobar centaršut Milijaša, Pešić gađa glavom, ali na mestu Vasiljević.

37' - Pešić je izašao sam pred Vasiljevića, ali nema novog pogotka

24' - Ponovo je probao Adžić, ali pored gola.

17' - Zlatanović je zahvatio loptu glavom posle centaršuta Pavlovića, lopta odlazi preko gola

16' - Adžić je promešao odbranu Radnika ali Vasiljević zaustavlja šut mladog reprezentativca!

10' - GOOOOL! - Gobeljić dovodi Zvezdu u vođstvo!

18:00 - Meč je počeo

17:00 - Evo i sastava oba tima:

Crvena zvezda: Borjan - Gobeljić, Savić, Frimpong, Rodić - Račić, Milijaš - Milić, Srnić, Adžić - Pešić.

Klupa: Supić, Jovičić, Kanga, Boaći, Babić, Donald, Stojković.

Radnik: Vasiljević, Mladenović, Bulatović, Stanković, Kermah, Radović, Pavlović, Gojković, Pejčić, Žakula.

Klupa: Čančarević, Milovanović, Purović, Mirosavljević, Zulfiji, Podunavac, Mijić.