Totenhem se okliznuo u Lesteru, Junajted demonstrirao silu, Njuka jedva do boda! (VIDEO)

PREMIJER LIGA, 14. KOLO

Odigrana su četiri meča od osam u vandrednom kolu engleskog prvenstva

Objavljeno: 09:46h

Fudbaleri Lestera napravili su veliko iznenađenje na svom stadionu, pošto su savladali favorizovani Totenhem sa 2:1.

U prvom poluvremenu su "Lisice" iskoristile očajnu igru gostiju i napravile prednost koja nije izbledela do kraja.

OSEĆAJ KAO NIJEDAN DRUGI: Miha ima URNEBESNO objašnjenje zbog kog je igrao fudbal! (VIDEO)

Vardi u 13. i Marez u 46 bacili su "Pevce" u nokdaun, iz kog su uspeli da se na kratko podignu preko Kejna 11 minuta pre kraja.

OVO JE KRAJ MOG PUTOVANJA: Žulio Cezar u suzama završio bogatu karijeru! (VIDEO)

To je bilo sve od ekipe Maurisija Poketina koja već tri meča ne zna za trijumf.

video

Brajton i Kristal Palas su odigrali generalno dosadan duel bez pogodaka, ali su to ispravili Votford i Junajted, odnosno Vest Brom i Njukasl.

"Crveni đavoli" su slavili na gostovanju Votfordu 4:2, uz fenomenalnu partiju Ešlija Janga koji je postigao dva gola, od kojih je jedan umetničko delo.

"Stršljenovi" su stigli od 0:3 do 2:3, imali par prilika za iznenađenje, ali je Lingard u 86. minutu iskoristio praznu odbranu protivnika koja je pokušavala da sa ostatkom ekipe dođe do izjednačenja. Nemanja Matić je igrao do 54. minuta.

Njukasl je preživeo gostovanje Vest Bromu zahvaljujući Džoniju Evansu koji je u 83. minutu postigao autogol za konačnih 2:2.

Aleksandar Mitrović je ušao kao izmena u 74. minutu, ali nije uspeo da se istakne.

Rezultati:

Utorak:

Brajton - Kristal Palas 0:0

Lester - Totenhem 2:1 (Vardi 13, Marez 46 - Kejn 79)

Votford - Mančester junajted 2:4 (Dini p. 77, Dukure 84 - Jang 19,25, Marsijal 32, Lingard 86)

Vest Brom - Njukasl 2:2 (Robson-Kanu 46, Fild 56 - Klark 59, Evans a.g. 83)