Zvezda je "kriva" po ovih 7 tačaka: CRNO-BELE KAMERE snimile ono za šta TERETE NAJVEĆEG RIVALA!

KO JE SAD U PRAVU?

Posle pobede Crvene zvezde u 18. kolu Superlige Srbije na gostovanju Čukaričkom od 2:1 i penala za koji "Brđani" tvrde da je neregularan, oglasio se Partizan.

Crno-beli tvrde da je još nekoliko puta učinjena nepravda timovima koji su se sastajali sa vicešampionom Srbije.

Zvezda smatra da su sudije u ovih 12 situacija "NAVLAČILE" za Partizan: Spremili smo vam snimke, sami zaključite! (VIDEO)

Mi vam donosimo sve sporne situacije koje su naveli iz Partizana, a tiču se najvećeg rivala kluba iz Humske.

ČUKARIČKI NIJE OŠTEĆEN! Stigao odgovor i Brđanima i crveno-belima! (VIDEO)

1. Deveto kolo SL: dosuđen penal Crvenoj zvezdi u 22. minutu za pobedonosni gol protiv Spartaka.

2. 13. kolo SL: dosuđen penal za Crvenu zvezdu u 8. minutu protiv Mačve pri rezultatu 0:0.

3. 14. kolo SL: Crveni karton u 86. minutu za igrača Mladosti pri rezultatu 2:1 za Crvenu zvezdu i odsustvo dosuđivanja direktnog crvenog kartona igraču Crvene zvezde Le Taleku zbog davljenja i udaranja protivničkog igrača.

4. 16. kolo SL: Penal za Crvenu zvezdu u 45. minutu protiv Radničkog.

5. 17. kolo SL: Penal za Crvenu zvezdu i crveni karton za igrača Rada, oba u 19. minutu.

6. 18. kolo SL: Penal za Crvenu zvezdu u 56. minutu i odsustvo dosuđivanja klasičnog penala za Čukarički u 57. minutu.

7. Kup Srbije (osmina finala): Crveni karton za igrača Borca u 12. minutu, penal za Crvenu zvezdu u 84. minutu i postignut gol za Crvenu zvezdu iz očiglednog ofsajda u 3. minutu.

BONUS VIDEO: Pozdrav Aleksandra Đorđevića i Novaka Đokovića posle meča Srbije i Austrije