Sevilja ponovila podvig iz Lige šampiona, od 0:2 do 3:2! Barsa kiksnula u Valensiji! (VIDEO)

Primera, 13. kolo

Neverovatan fudbalski dan u Španiji... Na svim utakmicama goleada!

Sevilja je posle povratka protiv Liverpula od 0:3 do 3:3, uspela sličnu stvar da uradi i u Primeri. Slavila je sa 3:2 nad Viljarealom, iako je gubila sa 0:2.

Viljareal je poveo golom Bakambua u prvom poluvremenu, Baka je početkom drugog povisio na 2:0, da bi onda počeo preokret.

Prvo je Lengle u 56. smanjio na 1:2, drugi pogodak postigao je Vaskez za manje od minut, da bi Ever Banega iz penala doneo potpuni preokret 12 minuta pre kraja meča.

Ranije danas, fudbaleri Real Sosijedada i Las Palmasa igrali su danas nerešeno 2:2, u 13. kolu Primere.

Gosti su vodili u San Sebastijanu pogotkom Tane u 21. minutu, a Real Sosijedad je preokrenuo golovima Vilijana Žozea u 31. i Adnana Januazaja u 62. Bod Las Palmasu doneo je Žonatan Vijera u 67. minutu.

Real Sosijedad je sedmi na tabeli sa 19 bodova, dok je Las Palmas sa sedam na pretposlednjem, 19. mestu španskog prvenstva.

U prvoj utakmici dana, Deportivo i Atletik Bilbao su takođe odigrali 2:2.

U poslednjem meču dana, Valensija i Barselona odigrali su 1:1, iako je Valensija čak i vodila do skoro samog finiša utakmice.

KONAČNO I TU BARSU NEKO DA POKRADE! Mesiju nije priznat čist gol, lopta bila 30 cm iza linije! (VIDEO)

Pogodak za Slepe miševe postigao je Rodrigo u 60. minutu, dok je za Barsu strelac bio Đordi Alba u 82.

Primera, 13. kolo:

Petak

Selta - Leganes 1:0 (1:0)

Alaves - Eibar 1:2 (0:1) Real Madrid - Malaga 3:2 (2:1) Betis - Đirona 2:2 (0:1) Levante - Atletiko Madrid 0:5 (0:2)

Deportivo - Atletik Bilbao 2:2 (1:1) Real Sosijedad - Las Palmas 2:2 (1:1) Viljareal - Sevilja 2:3 (1:0)

Valensija - Barselona 1:1 (0:0)