Nestvarno: Verona bila na korak od uspeha, ali onda je usledio dvominutni tajfun! (FOTO)

serija a, 13. kolo

Prvo poluvreme je bilo veoma divlje

Fudbaleri Bolonje uspeli su da u uzbudljivom meču 13. kola Serija A savladaju Veronu u gostima sa 3:2!

PAŽNJA, PAŽNJA! Ćao, ja sam Zvezdin dečak zbog kojeg će evropski golmani tražiti zabranu prilaska! (FOTO) (VIDEO)

Prvo poluvreme je bilo veoma divlje, pa su i postignuta tri pogotka - Alesio Ćerći i Martin Kaseres su bili strelci u 12, odnosno 33. minutu za domaće, a Matija Destro je pogodio u 22. minutu za goste.

Mreže su mirovale sve do 74. minuta kada je krenuo šou-program.

Prvo je za 2:2 pogodio Okonkvo, da bi tri boda doneo u 76. Donsa!

Serija A, 13. kolo:

Subota:

Roma - Lacio 2:1 (0:0) Peroti 49 penal, Najngolan 53 - Imobile 72 penal

Napoli - Milan 2:1 (1:0) Insinje 34, Zjelinski 74 - Romanjoli 90+2

Nedelja Krotone - Đenova 0:1 (0:1) (Rigoni 11)

Benevento - Sasuolo 1:2 (0:0)

(Armenteros 65 - Matri 57, Peluzo 90+4)

Sampdorija - Juventus 3:1 (0:0) (Zapata 52, Toreira 71, Ferari 79 - Iguain 90+1)

SPAL - Fjorentina 1:1 (1:0) (Paloski 43 - Kjeza 80)

Torino - Kjevo 1:1 (1:1) (Baseli 33 - Hetemaj 14)

Udineze - Kaljari 0:1 (0:0) (Žoao Pedro 55)

Inter - Atalanta 2:0 (0:0)