POSLEDICE SKANDALA U SUBOTICI! Pozlilo treneru Borca! (VIDEO)

JEZIVO!

Umesto njega na konferenciji se pojavio pomoćnik Miloš Đolović

Čitava planeta videla je skandal na utakmici koja je odigrana u nedelju između Spartaka i Borca.

Čačani su posle spornog penala koji je sudija dodelio Subotičanima potpuno odlepili, pa su tako na startu drugog poluvremena seli na teren i leđima se okrenuli protivniku, te ispucavali lopte van stadiona...

OVO IMA SAMO U SRBIJI! Golman Borca deganžirao lopte van stadiona, fudbaleri posedali na teren i umalo pretukli sudiju! (FOTO) (VIDEO)

U Spartaku vlada mišljenje da je to bio protest protiv nepravde koja je načinjena igračima Borca.

VEČITO RIVALSTVO NE RUŠI DRUGARSTVO! Jedan gine za Zvezdu, drugi za Partizan, a sta onda to rade zajedno?! (FOTO)

Posle svega na konferenciji za štampu se nije pojavio strateg gostiju Igor Spasić, već njegov pomoćnik Miloš Đolović.

ANTI PUŠKAŠ GODINE! Sevnula je levica igrača Čelsija za srčani udar njegovih navijača! (VIDEO)

Treneru Borca je pozlilo zbog čega se nije pojavio na zakazanom mestu.

- Čestitam igračima i rukovodstvu kluba, Čačanima koji ulažu maksimalne napore i imaju časne namere da se sportskim sredstvima izbore za opstanak. Ko bi mogao da se oseća dobro i ostane zdrav posle svega viđenog u Subotici. To je za mene bio fudbalski mrak - istakao je Spasić, prenosi "Žurnal".

SRAMOTA BRAZILSKOG FUDBALA: Saigrači se potukli usred derbija! A, to nije najgore što se desilo... (VIDEO)

Gosti su vodili 1:0 do finiša prvog poluvremena, kada je sudija Milan Ilić iz Ćuprije dosudio penal za Spartak i zbog protesta isključio dvojicu fudbalera Borca.

BOAĆI PIŠE ISTORIJU CRVENE ZVEZDE! Na ovo Delije čekaju skoro deceniju i po! (VIDEO)

BONUS VIDEO: Espreso simulacija žreba za Svetsko prvenstvo 2018