Mojesu preseo debi na klupi Vest Hema! Votford savladao "čekićare"! (FOTO)

PREMIJER LIGA, 12. KOLO

Votford je od početka meča krenuo ofanzivno i posle desetak minuta došao je u vođstvo...

Fudbaleri Votforda pobedili su na svom Vikaridž roudu ekipu Vest Hema rezultatom 2:0 (1:0) u 12. kolu Premijer lige. Votford je do pobede došao golovima Vilija Hjuza u 11. i Ričarlisona u 64. minutu.

ČELIČNA HRABROST NA -21: Grobarska braća u NEREALNOM IZDANJU! (FOTO) (VIDEO) Votford je od početka meča krenuo ofanzivno i posle desetak minuta došao je u vođstvo. Grej je loše zahvatio loptu, prosledio je samo na peterac do Hjuza koji pogađa sam ugao za 1:0.

Vest Hem je uzvratio sa nekoliko dobrih napada, a najopasniji je bio Marko Arnautović koji je u jednom napadu čak tri puta šutirao, ali je svaki njegov pokušaj zaustavio golman Urelio Gomeš.

Jang Bojs raspoložen dolazi u Beograd, Sulejmani vodio do pobede! (VIDEO)

Ovo je NEVEROVATNO! Nemamo reči! Dejan Joveljić je pomerio sve granice! Kakav igrač! (FOTO)

Votford je svoju šansu čekao iz kontri i dočekao je u 64. minutu kada je Hjuz proigrao Ričarlisona na levom boku, a ovaj se stuštio ka golu i pogodio suprotan ugao Hartovog gola za 2:0. Do kraja je Vest Hem imao još nekoliko pokušaja, najopasniji je bio Lanzinijev koji je završio za malo pored gola.

Rezultati 12. kola:

Subota: Arsenal - Totenhem 2:0 (2:0)

Bornmut - Hadersfild 4:0 (2:0) Barnli - Svonsi 2:0 (2:0) Kristal Palas - Everton 2:2 (2:2) Lester - Mančester siti 0:2 (0:1) Liverpul - Sautempton 2:0 (2:0) VBA - Čelsi 0:4 (0:3)

Mančester Junajted - Njukasl 4:1 (2:0)