Atletiko i Real podelili plen! Suarez puta dva i Paulinjo za pobedu Barselone! (FOTO) (VIDEO)

PRIMERA, 12. KOLO

Fudbaleri Barselone u narednom kolu gostuju Valensiji, dok Leganes ige u goste Selti...

Fudbaleri Barselone pobedili su danas u gostima ekipu Leganesa sa 3:0, u utakmici 12. kola španske Primere.

U Srbiji hladno, na Topčideru vrelo! Delije napravile ludnicu na početku meca, a posle gola je usledila atmosfera kao na Bombonjeri! (Video)

Dva gola za Barselonu postigao je Luis Suares, u 28. i 60. minutu, a u strelce se upisao i Paulinjo u 90. minutu.

Barselona je prva na tabeli sa 34 boda, odnosno ima sedam više od drugoplasirane Valensije koja svoj meč 12. kola igra sutra.

Leganes je upisao peti poraz od početka sezone i deveti je na tabeli sa 17 osvojenih bodova.

Fudbaleri Atletika i Reala odigrali su meč bez golova u drugom meču dana.

U meču bez pogodaka kapiten madridskog Reala Serhio Ramos zaradio je udarac u predelu nosa krajem prvog dela igre, Lukas Ernandez ga je neoprezno šutnuo u svom kaznenom prostoru, sudija nije odreagovao, a Ramos je ostao da leži na zemlji.

Ovo je treći remi Reala, dok su fudbaleri Atletika upisali i šesti "iks".

PRIMERA, 12. kolo:

Petak: Đirona - Real Sosijedad 1:1 (0:1) (Stuani 64 - Vilijan Hose 7) Hetafe - Alaves 4:1 (2:0) (Bеrgara 6, Molina 9p, Anhеl 53, 64 – Santos 81) Leganes - Barselona 0:3 (0:1) (Suarez 28, 60, Paulinjo 90)

Sevilja - Selta 2:1 (1:1)