Kakva bi to tragedija bila! Đanluiđi Bufon bi mogao da ostane bez poslednjeg Mundijala! (VIDEO)

Baraž za SP

Jakob Johanson je u igru ušao u 57. minutu, a već u 61. je postigao pobedonosni pogodak za svoju reprezentaciju u prvoj utakmici baraža za Svetsko prvenstvo u Rusiji

Veliki korak za Švedsku prema Mundijalu u Rusiji. Ekipa sa severa Evrope slavila je nad Italijom sa 1:0 u prvoj utakmici baraža za Svetsko prvenstvo.

Strelac jedinog pogotka bio je Jakob Johansen u 61. minutu, samo četiri minuta pošto je ušao u igru umesto Albina Ekdala.

Zamislite samo koliko bi fudbalski svet bio u šoku kada bi Đanluiđi Bufon ostao uskraćen za učešće na poslednjem Svetskom prvenstvu svoje karijere.

SKORO NEMOGUĆE! Neverovatan gol Luke Ilića na debiju za mladu reprezentaciju! (VIDEO)

No, za tri dana ćemo saznati da li će se tako nešto stvarno o dogoditi.

BONUS VIDEO: Branko Lazić posle trijumfa