Hrvati rastužili Grke na Maksimiru i bukvalno obezbedili mesto na Mundijalu! Švajcarska sigurna u Belfastu! (FOTO) (VIDEO)

SVETSKO PRVENSTVO 2018

Na Maksimiru u Zagrebu pred oko 35 hiljada navijača "kockasti" su poveli u 13. minutu golom Modrića...

Reprezentacija Hrvatske savladala Grčku rezultatom 4:1 u prvom meču plej-ofa kvalifikacija za Svetsko prvenstvo.

ZVEZDA SPREMILA STRAŠNU ZAMENU ZA STRANCA: Ako on ode, iz Rusije stize ekstra pojačanje! (FOTO)

Na stadionu Maksimir u Zagrebu pred oko 35 hiljada navijača kockasti su poveli u 13. minutu golom Modrića sa bele tačke. Perišić je posle samo 5 minuta povisio prednost Hrvatske.

Sokratis je dao nadu Grcima pogotkom u 30 minutu, ali Perišić posle samo tri minuta ponovo donosi dva gola prednosti svojoj reprezentaciji.

Kramarić je pogotkom u 49. minutu potvrdio ubedljivu pobedu nad Grčkom i doneo joj miran san pred revanš za nekoliko dana u Atini.

U drugom meču plej-ofa Švajcarska je u gostima savladala Severnu Irsku sa 1:0.

Gol je postigao Rodrigez u 58. minutu, a zanimljivo je da domaćini nisu uputili nijedan udarac u okvir gola Švajcaraca.

BONUS VIDEO: Tejlor Ročesti i Matijas Lesor posle prve pobede u derbiju