Zvezda preletela Čair! Raspucani Pešić blistao u rodnom gradu! (FOTO) (VIDEO)

superliga, 16. KOLO

Sva dešavanja sa ovog meča možete pratiti uz naš dobro poznati lajv-blog.

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su u Nišu domaći Radnički rezultatom 4:0 u 16. kolu Superlige Srbije. Utakmici je prisustvovalo oko 5 hiljada ljubitelja fudbala.

Crveno-beli su poveli golom Kange u 25., a Pešić je golovima u 38. 42. i 74. minutu zapečatio sudbinu Nišlija.

SELEKTOR PROŠIRIO SPISAK: Krstajić pozvao Živkovića, ali i dva igrača Crvene zvezde! (FOTO)

OVO ĆE ODJEKNUTI MEĐU DELIJAMA: Heroj Crvene zvezde navija za Partizan u Evropi! (VIDEO)

Ovo je 14 pobeda tima sa Marakane i trenutno imaju 44 osvojenih bodova, dok je ekipa Radničkog sa 23 boda na osmoj poziciji.

Zvezda u sledećem kolu dočekuje Rad, a Radnički će u Lučane na noge Mladosti.

Uskoro opširnije...

74. minut - GOOOOL! - Pešić! Ponovo je napadač Crvene zvezde bio glavni akter i postigao svoj treći pogodak na meču!

68. minut - Kakve dve šanse za domaće! Prvo je Stojanović šutirao iskosa sa leve strane a Borjan mu je "skinuo" zicer, da bi Mrkić natrčao na odbitak, a Borjan nestvarno zaustavio loptu! I to nogama!

60. minut - U igri je bivši fudbaler Zvezde Saša Stojanović umesto Aleksandra Jovanovića

51. minut - Umesto Krstičića na terenu je Luka Ilić

46. minut - Počelo je drugo poluvreme

KRAJ PRVOG POLUVREMENA: Crvena zvezda vodi u Nišu rezultatom 3:0 posle prvih 45 minuta.

42. minut - GOOOOL! - Ponovo Pešić! Iznudio je jedanaesterac, a zatim ga i realizovao!

38. minut - GOOOOL! - Aleksandar Pešić postiže pogodak za 2:0! Njegov osmi gol u Superligi. Nije se radovao golu svom bivšem klubu.

28. minut - Arsić je izašao pred Borjana, ali suviše iskosa. Pokušao je direktnim udarcem na gol umesto da asistira.

25. minut - GOOOOL! - Gelor Kanga postiže gol na asistenciju Milića. Pešić je prethodno stigao jednu tešku loptu na ivici terena!

18.minut - Pešić je odlično prošao po desnom boku, kasni Milić da na prvoj stativi glavom sprovede loptu u mrežu.

14. minut - Nerezonski pokušaj Krstičića iz slobodnog udarca

3. minut - Velika bakljada Delija na severnoj tribini stadiona u Nišu

17:00 - Počeo je meč

16:30 - Evo i sastava oba tima:

Radnički: Živković, Mijailović, Slaviša Stojanović, Mrkić, Arsić, Raspopović, Kovačević, Subić, Aleksandar Jovanović, Simunović, Noma.

Klupa: Saša Stojanović, Živković, Aleksa Jovanović, Stanković, Miladinović.

Crvena zvezda: Borjan, Stojković, Babić, Savić, Rodić, Krstičić, Račić, Adžić, Kanga, Milić, Pešić.

Klupa: Supić, Frimpong, Milijaš, Boaći, Luka Ilić, Radonjić, Gobeljić.

BONUS VIDEO: Stojković i Ožegović poveli navijanje Grobara posle pobede nad Skenderbegom