Krotone u ludom meču izašao kao pobednik, Sampdorija rešila gradski derbi! (FOTO) (VIDEO)

SERIJA A, 12. KOLO

Krotone je posle druge uzastopne pobede, ukupno treće u prvenstvu, 14. na tabeli

Objavljeno: 09:16h

Fudbaleri Krotonea pobedili su na gostujućem terenu Bolonju sa 3:2, u utakmici 11. kola italijanskog prvenstva i ostvarili drugu uzastopnu pobedu.

Bolonja je povela golom Simonea Verdija u 38. minutu, a izjednačio je Ante Budimir u 42. minutu. Verdi je zatim, u prvom minutu nadoknade vremena svojim drugim golom na utakmici doneo vođstvo Bolonji od 2:1. Krotone je izjednačio preko Marsela Trote u 68. minutu, a pobedu toj ekipi doneo je Budimir, svojim drugim golom na utakmici u 70. minutu.

Krotone je posle druge uzastopne pobede, ukupno treće u prvenstvu, 14. na tabeli sa 12 bodova. Bolonja je pretrpela četvrti uzastopni poraz i 12. je na tabeli sa 14 bodova.

U drugom meču dana Sampdorija je savladala Đenovu u derbiju istoimenog grada sa 2:0.

Strelci su bili Ramirez u 24. i Kvaljarelja u 84. minutu.

Darko Lazović igrao je za Đenovu do 85. minuta.