Bešiktaš i Monako podelili plen u  Istanbulu! (VIDEO)

LIGA ŠAMPIONA 4. KOLO

Bešiktaš i Monako podelili plen u Istanbulu! (VIDEO)

Tosun je postigao svoj četvrti gol u Ligi šampiona ove sezone...

Fudbaleri Bešiktaša i Monaka odigrali su nerešeno 1:1 u prvom meču programa Lige šampiona za sredu.

Poveo je Monako golom Ronija Lopeza u 45. minutu, a izjednačio je Tosun u 54. minutu svojim četvrtim golom na četvrtom meču u ovom ciklusu Lige šampiona.

Srpski reprezentativac Duško Tošić odigrao je čitav meč za turskog šampiona, i dobio je javnu opomenu zbog prekršaja u 65. minutu utakmice.

Bešiktaš je zabeležio svoj deseti bod i zauzima prvu poziciju u svojoj grupi, dok je Monako uspeo da zabeleži tek drugi bod u Ligi šampiona.

VANREDNO STANJE: Utakmica sa Skenderbegom je za više od 24h, a OVU SCENU smo zatekli kod stadiona Partizana! (FOTO)

BIĆE TEŠKO U REVANŠU! Brodarac propustio priliku za miran san pred put u Gruziju! (FOTO)

BONUS VIDEO: Delije ispraćaju Makabijeve igrače: Who the f*ck are you?