VELIKI MAJSTOR! Leonardo sipa sa svih pozicija, opet je dokazao kakva je klasa! (VIDEO)

IZNAD STANDARDA LIGE U KOJOJ JE

Koliko on samo fali crno-belima u ovom momentu

Prvi put od Večitog derbija prošle sezone, Leonardo i Džon Ruiz odmerili su snage na terenu. Ovoga puta na Bliskom istoku. Leonardo je prva Zvezda Al Ahlija iz Džede, dok je Ruiz član Al Feihe.

LJUBAV NE ZNA ZA KILOMETRE! Grobari napravili feštu u Limožu, ako su ovo videli, igrači Partizana će poginuti na terenu! (VIDEO)

A, Brazilac je ponovo bio strelac u remiju od 1:1. Njegov peti gol u prvenstvu nije bio dovoljan, ali je još jednom pokazao da je igrač kvaliteta daleko većih od onih koje iziskuje liga Saudijske Arabije.

Međutim, gosti su uspeli da se izvuku sa remijem 1:1 . Džon Ruiz je ušao u igru na poluvremenu, a njegov tim je do boda došao golom u 88. minutu. Strelac je bio Gegeposle kornera.

BONUS VIDEO Brazilski jiu jitsu: Marko Gucu objasnio nam je sve što treba da znamo o ovom sportu!