ĐUKIĆU, ZBOG NJEGA NEĆEŠ DOBITI OTKAZ! Bomba Zorana Tošića donela miran san Grobarima posle drame u Čačku! (VIDEO)

U POSLEDNJIM TRENUCIMA

U 95. minutu oboren je fudbaler Partizana na oko 20 metara od gola domaćih...

Kakva drama u Čačku!

Zoran Tošić je u 87. minutu meča između Borca i Partizana imao sve u svojim nogama! Jedanaestarac koji je iznudio Janković posle duela sa Čađenovićem mogao je da potvrdi pobedu crno-belih...

FSS PRONAŠAO NOVOG SELEKTORA! Već je odabran Muslinov naslednik, veliki deo nacije će POLUDETI OD BESA! (FOTO)

Partizanu je opet dosuđen penal! Procenite sami da li je ovo bio faul... (VIDEO)

Bambi Tošić je šutirao po sredini gola golmana Bajića koji mu je reklo bi se bez problema zaustavio udarac.

Fudbaleri Borca i verujemo mnogobrojni navijači Crvene zvezde su uveliko likovali posle ovog promašaja srpskog reprezentativca, i slavili ovaj remi kao pobedu u večitom derbiju, ali samo par minuta!

U 95. minutu oboren je fudbaler Partizana na oko 20 metara od gola domaćih, a Zoran Tošić je pokazao svoju mentalnu snagu i dokopao se lopte kako bi izveo slobodan udarac i iskupio se za veliki promašaj koji bi možda koštao otkaza Miroslava Đukića!

Namestio se Tošić i pogodio od stativu za veliki trijumf Partizana od 2:1 u poslednjim trenucima utakmice!

Grobari, radujte se, Zoran Tošić je pravi vođa ove ekipe!